Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is érezte magát magányosna...

Más is érezte magát magányosnak otthon a baba mellett?

Figyelt kérdés
Lehet,hogy rossz anya vagyok,de én borzasztóan magányos vagyok. Néha annyira szeretném,ha tudnék már vele komunikálni. Felnőtt társaságom egyáltalán nincs,férjem este későn jön haza,rokonok több száz kilométerre tőlünk,szóval kivagyok. 5 hónapos a kicsi. Imádom,de lehet,nem vagyok anyának való.
2013. szept. 17. 18:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább legyél boldog. :) Örülj hogy ilyen jó kisbabád van. Foglald el magad olvasással, vagy valami tanulással, bármivel. Az én gyermekem mellett semmit nem tudtam csinálni, és még gondolkodni sem tudtam ilyenekről, mert minden percemet lekötötte. Én meg arra vágytam, hogy egy kicsit "nyugiban" legyek :):) Nincs veled semmi gond, inkább élvezd. Olyan gyorsan fel fog nőni, hogy mindjárt egy munkahelyen fogod magad találni :):)
2013. szept. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Barátnők, munkatársak?
2013. szept. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 gabszem ***** válasza:
ugyanez a helyzet. Vidéken lakunk, szüleim Pesten, párom dolgozik (szerencsére csak 4-ig), kollégáim, barátnőm Pesten. Itt nem sok mindenkit ismerek. Főleg mikor megszületett akkor voltam nagyon kikészülve, hónapokig sokat sírtam, most 19 hós és most is sokszor eszembe jut, hogy igazából milyen magányos vagyok itthon és hogy semmi másról nem szólnak a napok csak a babázásról. Ne értsetek félre, szeretem a babámat nagyon, de bárki bármit is mond , nagyon egyhangú.
2013. szept. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nincs itt senkim se. Külföldön élünk. Amíg dolgoztam,addig nem volt gond,de így nagyon hiányzik,hogy legyen kihez szólni. (mármint olyanhoz,aki válaszol is) Alig várom,hogy egy kicsit hazamenjünk,és én is találkozzak pl. másik mamikkal. Itt senki nincs. A világ végén lakunk. Szinte szó szerint. :-(
2013. szept. 17. 18:40
 5/14 anonim ***** válasza:
Chaten, skipe-on nem tudsz beszélgetni valakivel?
2013. szept. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
hasonlóképpen vagyok én is. férjem este 7kor ér haza, minden nap alig várom. szülők 140 km-re, és a barátok is megfogyatkoztak a szülés óta...mindenkinek megvan a saját élete, párja, munkája, és sokuknak már nincs ideje rám/ránk. nekem is a beszélgetés és a felnőtt társaság hiányzik.
2013. szept. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Az én férjem este 10-kor ér haza. Nem kell mondanom,addigra mindenki fáradt,baba normálisan alszik este 8-kor. Táblagépem van,ezen nem működik a chat.
2013. szept. 17. 18:57
 8/14 anonim válasza:

Merre laksz? :)

Én kb pont ugyanígy érzem magam, és még nincs 1 hónapos a gyerkőc...

2013. szept. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én megértelek, ugyanezt érzem. Minden rokonom távol van, és a barátaim dolgoznak, és nem is sok van. Nem hívogathatom őket folyton. Szerencsére a fiam januárban bölcsibe megy (2 évesen), és mehetek vissza dolgozni! Tényleg nagyon hiányzik már, hogy szóljon hozzám valaki. Hogy felnőttek vegyenek körül. Jó tanácsot nem tudok adni sajnos. Én az internetre menekültem...
2013. szept. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Tirolban lakunk. Az internet nekem is sokat segít,bár néha kiakadok a sok ellentmondástól. A hozzátáplálás körüli cirkusz meg katasztrófa!
2013. szept. 17. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!