Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is érezte magát magányosna...

Más is érezte magát magányosnak otthon a baba mellett?

Figyelt kérdés
Lehet,hogy rossz anya vagyok,de én borzasztóan magányos vagyok. Néha annyira szeretném,ha tudnék már vele komunikálni. Felnőtt társaságom egyáltalán nincs,férjem este későn jön haza,rokonok több száz kilométerre tőlünk,szóval kivagyok. 5 hónapos a kicsi. Imádom,de lehet,nem vagyok anyának való.
2013. szept. 17. 18:23
1 2
 11/14 Kathrin01 ***** válasza:
Én is megértelek, nekem is hiányzott a társaság. Kitartás!
2013. szept. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem vagy rossz anya, csupán egy emberi lény, aki mint tudjuk társas:-) Keress új barátokat, olvass, netezz, és vagy bevallják, vagy nem, de sok ember van ezzel ugyanígy!
2013. szept. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

sziasztok, en is teljesen kivagyok itthon, 4.5 hos a fiam, nem birom tovabb az egesz napos gagyogast, ugy erzem kezdek teljesen leepulni. es mindenki azt varja, hogy csattanjak ki a boldogsagtol. ugy latom, nem vagyok egyedul..

holnaptol jon bebiszitter. ki kell hogy mozduljak, fel kell toltodnom.

2014. jan. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Jót fog tenni meglátod! Az én babám azóta már majdnem 9 hónapos. Minden jobb lett.
2014. jan. 22. 21:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!