Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi az amit semmiképp nem...

Mi az amit semmiképp nem vennél használtan a babádnak?

Figyelt kérdés
2013. szept. 18. 22:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

cipő,alsónemű,textilpelus,cumi és cumisüveg

mástól orrszívó,lázmérő,de ezeket tesótól örökölte,az meg más szerintem

2013. szept. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Kádat, babakocsit, textil pelenkát, lázmérőt, cumisüveget, cumit, kanalat, takarót, plüsst. A matracot is ideírnám, viszont mi ajándékba kaptunk egy nagyon szép használt ágyat matraccal és nem ellenkeztem, lemostam, lefertőtlenítettem és nagyon jó így is.

A kedvencem amikor valaki nem csak használt ruhát ad a barátnőjének ismerősének hanem használt textil pelenkát... Ezen mindig ledöbbenek.

2013. szept. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs olyan, amit ne lehetne használtan is használni, kivéve a cipő. Minden mást ki lehet fertőtleníteni, bár néhány kisruhából nem jönnek ki a foltok, a bagószag, a pinceszag... De olyat nem is vennék.
2013. szept. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
cipők-valamint semmit ami közvetlenül testével-szájával érintkezik-pl body,harisnya, cumisüveg stb.Ha nagyon meggondolom csak nagyobb dolgokat vennék használtan, mint babakocsi, mérleg, pihenőszék, etetőszék, ilyesmik.
2013. szept. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!