Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen házimunka az, amit...

Milyen házimunka az, amit kendőbe kötött babáddal könnyen elvégzel, és mi az, amit semmiképp nem?

Figyelt kérdés
Pl. eléred-e a mosogatót rendesen, vagy mit nem csinálsz meg, mert fizikálisan már túl nehéz, hisz ott a kicsi. Vagy épp balesetveszélyes.
2013. júl. 23. 22:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Én SEMMIT nem tudtam úgy csinálni, hogy rajtam lógott a babám. Aki magas, annak biztos könnyebb, én 155 cm vagyok, a mellem is folyton útban volt, nemhogy a babám rám kötve...
2013. júl. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Előre kötött babával kevés dolgot tudtam csinálni: mosogatás, teregetés nagy nehezen ment, leginkább még a konyhai előkészületeket tudtam úgy elvégezni, vagy port törölni. Hátra kötve más sokkal nagyobb terem volt, tudtam vasalni, főzni (nem forró olajban sütni, azt nem mertem), felmosni.
2013. júl. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Előre kötve főztem egy adag lekvárt gyorsított eljárással, pár perc alatt - ha nem muszáj, így azért túl sokat nem akarok a tűzhely fölött állni. A vasalás ment, csak nagyon kellett figyelnem, hogy kilóg a lába a vasaló magasságában. Mosogatás ímmel-ámmal. De én még gyermekágyas vagyok, úgyhogy eddig eleve nem sok mindent csináltam, és hosszú időre magamra sem kötöttem.
2013. júl. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ja, a teregetés is ment, de úgy, mint aki karót nyelt - nem szereti, ha nagyon előre hajolok. :)
2013. júl. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
mosogatni csak addig tudtam, amíg egész pici volt. seprésnél fejbevágtam a nyéllel ,úh.azt soha többé . jó lenne megtanulni hátra kötni !
2013. júl. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi azeddigieket.
2013. júl. 27. 10:00
 7/10 anonim ***** válasza:

Előre kötve (3 hós nem volt még) csak pakolni, rendet tenni tudtam. De ahogy főzni próbáltam ő a karjával szépen tarolt le mindent, amit elért, ahogy teregetni próbáltam a kezével mindig megfogta a szárítót, szedte le a ruhákat...jó "móka" volt...

Amióta hátra kötöm (7 hós kora óta kb), azóta MINDENT meg tudok csinálni: rendrakás, vasalás, főzés, teregetés, mosogatás, felmosás, csak a fürdőt takarítom akkor amikor alszik (vegyszerek miatt).

Nagyon örülök, hogy megtanultam hátra kötni!!!

2013. júl. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7vagyok

Porszívózást is azóta könnyebb, amióta hátra kötöm.

Amikor elöl volt is megcsináltam, nem volt gond, de azt nem nevezném túl precíznek, mivel alig láttam tőle :)

2013. júl. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tulképpen semmit sem tudok, ha előre van kötve. Ja de, füvet már nyírtam! Egy kézzel könnyebben megcsinálok mindent.
2013. júl. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Előre kötve szinte semmi, de én is kicsi vagyok. Pakolni, porszívózni, főzni ha épp olyan, ilyesmiket. Hátrakötve sokkal többet, tudtam mosogatni is, teregetni, főzni, de vasalni sehogy. Mondjuk meg se próbáltam a babával.
2013. júl. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!