Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Linket küldenél? 6kg-os 4hós...

Linket küldenél? 6kg-os 4hós babát milyen kenguruba lehet beletenni? Esetleg személyes tapasztalat.

Figyelt kérdés
2009. nov. 5. 12:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekünk volt kenguru de a lányom nem szerette, így vettünk hordozókendőt. Imádja. Általában 9kilóig jók a kenguruk, így sokáig nem használhatnátok, a kendők meg 12kgig.
2009. nov. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk Cybex I Go kengurunk van. Nagyon drágálltam, amikor megvettük, de sokat ér. Lehet benne fektetni is (ezért jó újszülöttnek is) és ültetni, arccal felém és a "világ felé" is :)


4 és fél hós baba anyukája


[link]


[link]

2009. nov. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia,

én manduca babahordozót vettenóm,mert ebben megfelelően vannak a lábai,nem lógnak mint a hagyományos kengurúban,hanem enyhén "terpeszben" van,amire azt mondják az ortopédusok,gyerekorvosok h jót tesz a baba csípőjének. nagyon kényelmes a babának és nekem is,csattos,könnyü felvenni és a lánykám imád benne lenni :) ez 3,5kilótól 20kilóig használható, az én lányom most 7,5kiló,de ebben meg sem érzem a súlyát :)

mi nagyon szeretjük. :)

nekem a kapucnija is nagyon tetszik és bevállt,mert jól tartja a fejét ha elalszik benne.márpedig hamar elalszik.

ja és overállal együtt is belefér a picim :)



[link]


[link]


[link]

2009. nov. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!