Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabaval a kezetekben a...

Kisbabaval a kezetekben a cipöt hogyan vetitek le? (cipöfüzös vagy tepözaras cipöt)

Figyelt kérdés
Meg nem tudom jarokaba...stb tenni, mivel meg nem megy. Meg nem maszik, de ha majd elkezdi, Sem szivesen tennem le a hideg, kemeny jarolapra. Mivel nem csaladi haz, nem tudom a babakocsit a lakas bejarati ajtajahoz vinni addig. Nyaron egyszerü volt a papucsbol kibujni. Ti hogy csinaljatok?

#kisbaba #cipő #csizma #tepözar #cipöfüzö
2013. szept. 13. 11:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Azelőtt felveszem a cipőt, mielőtt felvennèm a babát.
2013. szept. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálunk a konyhából egy lépcső vezet fel a nappaliba, s a lépcső aljába veszem le a cipőt, a lépcsőre ráülve, a Kislányom az ölemben volt, amikor belebújtam és bezártam. Mondjuk nekem max zipzáras, tépőzáras vagy csatos zárású cipőim vannak. 1-2 alkalmi cipőm már nem bírom hordani, ami bebújós volt. Fűzőset nem szeretem :)

Gyerekek is már ott veszik fel-le maguktól!


Üdv két gyermekes Anyuka.

2013. szept. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 gabszem ***** válasza:
először én öltöztem fel, majd meggyulladtam, főleg télen, de csak így ment. Utána jött a baba
2013. szept. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Vettem 1000 ft-ert egy autosulest a vateran es amig elkeszulok o abban ul az eloszobaban :).
2013. szept. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Lehet, h nem egyertelmü a kerdesem? Amikor hazaerek pl. reggel az ovibol, mert eppen latyakos az ut, mert esett az esö, a kicsi a kezemben van.

Csaszarmetszes utan nem tudom (meg most sem) a gyerekülessel együtt szallitani.

Gerincproblema miatt regota MBT-t hordok, ami cipöfüzös, es az ember nem tul gyakran vesz ilyen arkategoriaju cipöket.

A leüles a következök miatt nem megoldhato:

Mi többlakasos hazban lakunk, kb egy emeletnyi lepcsözes, es a lepcsöhazban a bejarati ajto elött nem szivesen ülnek le gyerekkel az ölemben, de egyebkent mar probaltam a csatos nyarit KIcsatolni (becsatolashoz 2 kez kell, a füzössel pedig minden lehetetlen ebben a pozban), es a gyereknek is eleg kenyelmetlen, közben nyomom itt-ott... Bejarati ajton belül, az elöszobaban alig van hely, nem ferne el egy szek. Az elöszobabol egy kb 1 nm-es tarolo es ugyanekkora vece nyilik, egy hosszabb, de szük fürdö egyik hosszabb felen a fürdökaddal, vele szemben a mosdos+szekreny, es közepen ide-oda guritjuk a pelusasztalt, attol függöen, h hol kell hely. Probaltam mar odaguritva a pelusasztalra fektetve, de most mar sokat forgolodik, kuszik, ezt többet nem kockaztatnam meg.


Eddig, nyaron papucsot hordtam, ill. ha volt, aki segit a cipönel, a nyari gördülös szandalt. Mostanaban kezd el ez foglalkoztatni, hogyan tovabb?

Ezek szerint az elsö valaszolo lemossa minden esöböl bejövetel utan a cipö talpat? Wow... de a hazaerkezesre ez meg nem megoldas...

2013. szept. 14. 00:42
 6/17 anonim ***** válasza:
78%

Micsoda problémák....

1.Lerúgom a cipőt (tudom, túl drága ehhez egy MBT cipő!)

2.Bemegyek, biztonságos helyre teszem a babát, leveszem a cipőt, levetkőztetem a gyereket, ismét biztonságos helyre teszem, levetkőzök, felmosok.

2013. szept. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Hatalmas gondok ezek:) Szerencsére nagy a fájdalomtűrő köszöböm. Símán vittem a babát gyerekülésbe. de egyébként 1 kézzel is tudtam fogni, hisz olyan pici könnyen elfért és leguggoltam lekapni a cipőmet. De ha ezek gondot okoznak, beteszel az ajtó elé egy vastag apró matracot, rárakod a babát és kész, tudsz cipőt venni.


Következő kérdés: kisbabával a kezedben hogy bírsz el 3 óvodáskorúval mikor kiszállsz az autóból:))) Na szerinted?Szóval vannak dolgok amiket meg kell oldani, nem mindenből problémát csinálni:)

2013. szept. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy ironizálni kell a kérdezőn...

Én tennék a bejárat közelébe egy párnát vagy plédet összehajtva, amire le tudom tenni a kicsit, és amíg azon elvan, gyorsan levenném a cipőt. Ha lemászik róla, akkor meg kézmosás, és kész. :) Ha kocsival vagy, a fűzőt már a kocsiban meg tudod lazítani, illetve ha babakocsival, akkor még azelőtt, hogy kivennéd a babakocsiból a kicsit, így bent már tényleg csak gyorsan ki kell bújni belőle.

2013. szept. 16. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is az utolsó hsz-val értek egyet, tegyél egy plédet az előszobába és arra tedd rá a babát, ez működik elmenetelkor is. Innen nem fog tudni leesni sem.

Én a járókába már 2 hónaposan betettem, mert akkor kapta, később nem biztos hogy meg fogja szeretni, vagy hogy egyáltalán benne marad (nem kis összeg,érdemes elgondolkodni,de az előszobába az sem fér be).

Mászásnál csak úgy tudod elkerülni,hogy a járólapon is másszon, hogy "kapu"val lezárod a szoba ajtaját.

Igaz nálunk nyár volt, amikor elkezdett mászni, de imádta saját csattogását és önállóan közlekedni a lakásban, nem korlátoztuk.

2013. szept. 16. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
én fogtam egyik kezemben a babát, a másikkal meg kötöttem ki a cipőt, kicsit megrogyva. nekidőltem a falnak és emeltem a lábamat amíg csak tudtam.
2013. szept. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!