Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináltok egész nap a 3,5...

Mit csináltok egész nap a 3,5 hónapos babátokkal? MI a napirendetek ha van?

Figyelt kérdés

2013. szept. 19. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Én báboztam neki, mutogattam a lakásban a dolgokat, néztünk ki az ablakon, vagy éppen kint sétáltunk. Próbáltam nevettetni, csiklandoztam, játékból elnáspángoltam a játékait, bújtunk, forogtunk a szőnyegen, volt játszószőnyege, amit mostanra már átalakítottunk alagúttá (9,5 hónapos). Napirend még nem nagyon volt akkor, csak az esti fürdés volt a biztos.
2013. szept. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ilyentájt mi sétáltunk, ettünk, rezgő pihenőszékezett, elektromos hintázott, pihiszékből nézte ahogy teszem-veszem (teregetés, wczés, fürdés,bármi), felkötöttem magamra és úgy mászkáltunk a lakásban, ajátszószőnyegen önálló játék-nézte a játékokat, a fényeket, figyelte a zenét, ölelgetés, szeretgetés, adtam neki csörgő-zörgő dolgokat vagy mutattam neki. én nem alakítottam napirendet, inkább hagytam, hogy maga alakítsa ki, ekkor ő kb 1,5 óránként aludt 30 percet. az esti fürdés, az kb fix volt időben, de az is hozzá igazítva, mert akkora fáradt be mindig 7:30-20:00 körül. nektek hogy telik a nap, mit csnáltok?
2013. szept. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekünk általában úgy néz ki a nap, hogy hajnal 5 kor felkel enni, majd alszik még kb 7: 30 - 8:00 óráig. Utánna öltözünk, aztán bearkom a kiságyába. Teszek be neki játékokat és elvan egy órát. Addig én elpakolok beágyazok...esetleg előkészítem az ebédhez a dolgokat (pl krumpli pucolás stb...). Majd 9 től alszik kb 10 - 10:30 ig. Majd eszik és közösen játszunk, ha nem szeretne játszani kiviszem magammal a konyhába, mosni stb... 11:30 körül eszik és utánna alszik kb 13-14 ig miokor hogy. Aztán ha felkel akkor eszi k és utánna elmegyünk sétálni. Hazaérünk akkor önállóan elvan egy órát. Majd közösen játszunk mesézünk. Est e 8 kor van fürdés majd fekvés. Így néznek ki a napok. Szerintetek ez jó így?
2013. szept. 19. 21:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nektek jó, akkor igen.
2013. szept. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!