Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem fogja fel a barátnőm...

Miért nem fogja fel a barátnőm, hogy egész nap nem érek rá vele chatelni egy 3 meg egy 1 éves mellett?

Figyelt kérdés

Neki csak 1 van. De ha egyből nem írok vissza, már kapom a megjegyzéseket, hogy miért vagyok vele fura meg hasonlók. Már ezerszet elmondtam, hogy nem mindig érek rá, de nappal is többször rámír meg este 10-től vár a gép előtt, de mondom neki, hogy éjjelnél előbb nem tudok.

Amúgy nagyon szeretem!


2013. szept. 18. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:
hát érdekes barátnő...nem kicsit gyerekes a viselkedése.
2013. szept. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne kapcsold be a chat-et, ha a gép elé ülsz.
2013. szept. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, de én az ilyen barátnőmet leépítettem (pedig akkor még gyerekem sem volt), én nagyon nehezen viselem ezt a fajta "ragaszkodást".

Esetleg mondd azt neki, hogy nem vagytok otthon, nem vagy gépközelben.

Vagy esetleg finoman azt is elmondhatnád neki, hogy ne csinálja ezt, mert nem tudod ezt kivitelezni, de azért ne sértődjön meg, amúgy nagyon kedveled a társaságát.

2013. szept. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Őszintén: én leépíteném. Nyilván a gyerekeiddel és a pároddal foglalkozol elsősorban, a barátok csak utánuk következnek, és ha nem jut rájuk idő minden nap, hát nem jut, ezt egy barátnak meg kell értenie. Ha nem érti, nem barát... Ennyi.
2013. szept. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Könnyen van ha a lánya délelőtt is meg délután is alszik 2-2,5 órákat! Meg este 8-kor már ágyba van. Az enyémek későn kelnek, ebből adódik, hogy csak egyszer alszanak délután. Azt meg nem a chattel tölteném. Mellesleg az este pedig apáé is! Ő nincs jóba a férjével csak együtt laknak, de nem beszélnek. Persze, hogy unatkozik!
2013. szept. 18. 14:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Én megmondtam az egyik ilyen "barátomnak", hogy úgy gondolom a más életmód miatt lassan eltávolodunk egymástól. Ha nem tudjuk tolerálni a különbségeinket, akkor szerintem fejezzük be. Én nemn fogok gyakrabban ráérni, és kikérem magamnak, hogy egy ember, aki barátomnak nevezi magát, napi szinten lelkiismeretfurdalást kelt bennem, meg feszültséget, ha épp fáradt vagyok és nincs kedvem/időm/akármim levelezni, beszélgetni. EZ van. Azóta nem ír. Írnak olyanok, akik tudják vagy legalábbis megértik, mivel jár a gyerek.
2013. szept. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!