Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gáz, ha én nem adok a babámnak...

Gáz, ha én nem adok a babámnak babapudingot? Kell folytonos változatosság még nekik?

Figyelt kérdés

Úgy vtam vele,hogy egy éves koráig próbálom csak egészséges kajával etetni

reggel anyatej,utána kifli,vagy kenyér 11kor gyümölcs,ebédre főzelék,4körül gyümölcs,6kor főzelék,8kor szoptatás.ha nasizni akar,vagy mi nasizunk,és látja kölesgolyót vagy babakekszet adok neki.

nem túl változatos,de nem bízom ezekben a műkajákban,vagy lehet bízni?

a tejtermékekkel sok minden javulna,de lehet attól volt pöttyös,most kicsit leálltunk


2013. szept. 20. 10:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én megvettem a 800Ft-os babapudingot és nem ette meg... megkóstoltam tényleg szörnyű íze van... úgyhogy szerintem ne dobj ki rá pénzt. Majd próbálkozz újra a tejtermékekkel, amúgy mennyi idős?
2013. szept. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz. Csak azért, mert rá van írva egy termékre, hogy babáknak, nem kell megvenni.

A legtöbb dolgot házilag is el tudod készíteni neki. Ez az egész egy nagy marketing fogás.

2013. szept. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Enyém 11hós és életébe nem evett eddig babapudingot,ugyanis sokallom érte a 700-800ft-ot.És még nasizni sem nagyon szokott,esetleg dörmit,néha túrórudit.De ezek még a heti 1-et is ritkán közelítik meg.

Bár nem írtad mennyi idős,de elég változatos neki ha pl mással kened meg a kenyerét(májas,vaj+szalámi,vaj+sonka),vagy ebédre ha azt eszi amit ti...

2013. szept. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mi az a babapuding? :) Még sosem vettem a 15 hónapos fiamnak. Nasinak kb 13 hónapos koráig bulátát kapott, mostanában kap babapiskótát, kekszet, mert nem nő a súlya pár hónapja. De én is igyekszem egészségesen etetni. Tudsz nagyon finom "nasit" csinálni, natúr joghurt + sok gyümölcs, biztos jobb mint a puding. Nincs szüksége babapudingra.
2013. szept. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Drága...mi a drága: 700-750 ft a 4 db-os babapuding, babajoghurt. Az darabra leszámolva kb.170-180 ft, kb mint egy felnőtt joghurt... Az enyém imádja, napi egy hasonlót megeszik biztosan!

1 éves anyukája

2013. szept. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Hát, én sem szeretnék 'nasi' címén csak bulátát, vagy babakekszet enni.

A Humana babajoghurt, vagy a Müller/Rossman saját márkás babajoghurtjai olcsóbbak, mint pl. a Nestlé, és valóban, ha visszaosztod, majdnem annyi, mint a jobb minőségű felnőtt joghurtok. Azt hiszem, a gyermekére rááldozza az ember a többletet, ha tudja.

Van, aki ad a gyereknek, van, aki nem. Én adtam. Nem fosztom meg az ízektől, és nem károsítom az egészségét. (Félre ne értsétek: az sem, aki nem ad. Ha adsz, az is csak egy alternatíva. Persze akkor, ha szereti a gyerek.)

2013. szept. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
48%

Én egyszer adtam ki érte ilyen sokat, 900 Ft volt a négy darab a kislányom köpte ki. dobhattam ki, örültem neki :(


Utolsó, én magamnak sem veszek 170 Ft-ért joghurtot.

2013. szept. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
utolsó előtti, bocsánat
2013. szept. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Amikor akciós, 500 Ft-ból kijön a 4 doboz. Egyszerre 1 doboz gondolom, elég a gyereknek. Ez még nincs 170 Ft.

Mindegy, az enyém megeszi, nem kap minden nap, de olyankor ez is egyfajta változatosság. Ha majd kaphat normál tejterméket, akkor azt helyezem előtérbe, de alig 8 hónaposan azt még nem akarom elkezdeni.

[link]

120 Ft/db - mint pl. a Danone Görög joghurtja

2013. szept. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nálunk csak tesco van, itt nem szokott akciós lenni, ha akciós akkor is sokallom az árát.( itt az akció azt jelenti, hogy 999 helyett 900) Persze,ha a kislányom szeretné, akkor megvenném, ha drága ha nem. De mivel nem szereti,így igazából tökmindegy :D
2013. szept. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!