Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Picit piros babám jobb szeme,...

Picit piros babám jobb szeme, mit tegyek vele? Kamilla jo rá?

Figyelt kérdés
2009. nov. 5. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
A kamilla jó rá, de nem a filteres, hanem a virág. Nagyon világos teát kell csinálni, mert a kamilla nagyon szárít, max fél percig áztatni, gézen átszűrni. Kb 3 óránként kell borogatni, minden pelenkázáskor. Ha 3-4 napon belül nincs javulás, orvoshoz kell vinni, aki antibiotikumos cseppet ír fel.
2009. nov. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Már nem.Eddig jó volt,de most akkorát fejlődött az orvostudomány,hogy kimondottan ellen javallt,mivel allergizál a kamilla.:S

Szerintem törölgesd át neki forralt vízzel,ha nem javul,irány az orvos és kaptok valami szemcseppet.

De lehet,hogy csak erősebben megdörzsölte vagy úgy aludt,nem?

2009. nov. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem azonnal orvos, mert szemgyulladás járvány van és azon csak az antibiotikum segít, ha meg nem az legalább orvosi utasításra kamillázol, de inkább hamarabb orvos, mint egyszer későn...
2009. nov. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Apis mellifica nevű homeós golyó 15ch-s, napi 2×5 golyó egy evőkanálnyi vízben feloldva, műanyag kanállal beadni (nem borogatás). Nekem 1 nap alatt rendbe jött a 3 hónapos babám szeme, pedig már váladékozni is kezdett! Remélem nektek is beválik!
2009. nov. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem!!!!

A kamilla szárítja a nyálkahártyát!

Szemvidítófűvel borogasd, öblögesd!

2009. nov. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!