Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Tesco-ban lehet orrszívó...

A Tesco-ban lehet orrszívó porszívót venni? Mennyiért?

Figyelt kérdés
2013. szept. 21. 07:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, max. 1800 ft, árak néhol eltérőek!
2013. szept. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen lehet.

Csöpi van náluk és nagyon meg drágult. Most 2500 ft

2013. szept. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha tescoban jársz általában van ott gyógyszertár is. Én ott vettem 1200Ft-ért. Szerintem sokkal olcsóbban ugyanazt megveheted. Mert amit vettünk bent 2000FT körül volt a gyógyszertárban meg olcsóbb. :) Csak egy tipp.
2013. szept. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nálunk is van gyógyszertár, de az ügyeletes gyógyszertár meg a város másik felén van. Délután meg megyünk vásárolni és gondoltam hogy a Tesco-ba van. De ott mindig nyitva van a gyógyszertár?
2013. szept. 21. 08:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk igen. Még vasárnap is. De ugye ez függ attól is milyen gyógyszertár van ott. Ha mentek úgyis akkor nézd meg. VEszteni nem vesztes semmit. Meg persze kérdezz rá az árára aztán menj be a tescoba és hasonlítsd össze. :) Én ezt tenném.
2013. szept. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is láttam egyik nap, és pont az tűnt fel, hogy milyen drága, olyan 3000 körül volt. Máshol jóval olcsóbban lehet kapni.
2013. szept. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is a Tescoban vettem, mert a másik eltörött. Pár nap múlva konstatáltam, hogy még a Brendonban is egy ezressel olcsóbb az Orrszi-Porszi.
2013. szept. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!