Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hogy viszonyulnátok az...

Ti hogy viszonyulnátok az anyósotokhoz, ha nem látogatná a kislányotokat? (egyetlen unokáját)

Figyelt kérdés
1 kerületnyi távolságra lakunk egymástól, lányom 8 hónapos, lassan 2 hónapja nem jött le megnézni. Nyáron mi voltunk háromszor. Férjemmel volt korábban nézeteltérésük, de ez indok lehet?

2013. szept. 23. 07:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
nem erőltetném..nálunk is hasonló van-inkább kimegy a telekre.igaz nem egyszem unoka-de anyukámnak is van 4-és majd minden nap jön.szeinte fáj a hiánya ,ha nem láthatja.én már nem is hivom az anyóst,ha a nagyfiam szeretne menni-és épp"ráér"-mehet,de a babát még kézbe sem vette nálunk sem..ezt nem lehet kényszeriteni-de azért próbáld,h valami kapcsolat legyen köztük később-csak 2 nagymamija van-nem?
2013. szept. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Bár az én anyósom nem jönne! :D

Szerintem ne foglalkozz vele! Nem is értem, miért foglalkoztat?!

H akar jön, ha nem nem! Nem ezen fog múlni az életetek! :)

2013. szept. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Párom rokonai nem látták még a gyerekeket. Nem kíváncsiak. Mi meg nem erőltetjük, mert vagy akarják látni és akkor jelentkeznek, vagy nem. Nálunk nem voltak viták, de olyan nem törődöm a család. Mi ezt elfogadtuk.
2013. szept. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem anyámék nem jönnek arra hivatkozva, hogy nincs pénz buszra. Cigire van. :(
2013. szept. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Erus76 ***** válasza:

Férjem szülei sem látták a fiúnkat, ő már lassan 9 hónapos.

Mondjuk engemet meg 3 éve az esküvőnk óta! :-)))

Ha meg akarják nézni, eljönnek, én nem fogom odavinni!

Többx nem fogok megalázkodni senkinek sem és nem vagyok hajlandó elviselni a családom pocskondiázását sem...Tehát nem felhőtlen a kapcsolatunk...

2013. szept. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanez van, igaz nem egyetlen unoka. Mi egy faluban lakunk, júniusban volt nálunk utoljára. Én most már azt mondom, ne is jöjjön. Nem veszítünk vele semmit... Te is hagyd figyelmen kívül és kész. Ami nem megy, azt kár erőltetni. :( Ez van, ezt kell fogadni.
2013. szept. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Apósom még sosem látta a 15 hónapos fiunkat, anyósom utoljára 3 hetesen. Ugyanígy viselkednek a sógornőmék 4 éves kislányával is. A viszony rossz köztünk, így nem foglalkozunk velük. Csak ők veszítenek ezzel.
2013. szept. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Ez azért elég sarkított kérdés. Nagyszülő dolgozik, kertet művel, beteg bármi lehet miért nem mentek néha ti látogatóba?
2013. szept. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nagyszülő műszakban dolgozik, de a szabadidejében inkább "takarít". Amúgy fel sem hívna megkérdezni, hogy van a kislányom. Előtt mindig mi mentünk.
2013. szept. 23. 14:25
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem bánt, hogy nem jön. 7 km-re lakunk egymástól, Spanyolországba elment a nyáron, rekkenő hőségben is imád mászkálni, buszozni bárhova napi szinten, de hozzánk nem. Ráadásul ikreink vannak..8 hónaposak. Annyira ígérte a kórházban a segítséget, most meg semmi.. tudom, az a baja, hogy mi nem megyünk ... hát igen, ezt már próbáltam neki fejtegetni,. hogy nekem marha bonyolult dolog 3 gyerekkel bebumlizni hozzájuk, amikor ő felülne a buszra és 15 perc alatt itt lehetne. Ha csak annyi, hogy nézi az unokáit, már az segítéség.. nem tudom, hol csúszott el a dolog ..:( Szerette volna, ha 5 éves kisfiúnkat is sűrűbben visszük, de a férjem nem akarta. Nekem a szüleim már nem élnek, pont ezért lenne fontos erről az oldalról pótolni a nagyszülőket. Apósom jön, hoz is mindig valamit, aranyos, de vele meg az a "baj", hogy állandóan beleszólna mindenbe :( Nem könnyű, és egyáltalán nem mondom, hogy ők a hibásak ... nehéz ez az öregség, olyan sértődékenyek ..:(
2013. szept. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!