Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti, hogy viszonyulnátok a...

Ti, hogy viszonyulnátok a babához?

Figyelt kérdés

Párodnak lenne egy 3 hetes fia es az anyja halala miatt hozzátok kerülne?

Egyutt eltek mar vele,7 hónapja vagytok együtt fél éve éltek egy háztartásban.

És a szüleitek,hogy fogadnák szerintetek?



2013. júl. 14. 22:18
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés, de a picike nem tehet semmiről, én megszeretném egy idő után, hisz végül is te leszel az anyja még ha nem is te szülted.
2013. júl. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Szerintem egy normális ember szeretné a picit, bennem fel sem merülne más.
2013. júl. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
70%

Vagyis a gyerek fogantatása utáni 2. hónapban már összejöttél a pasival, aki ráadásul jóval idősebb nálad, mivel te még iskoláskorú vagy, max. a 20-as éveid elején mivel a szüleid hatása alatt élsz még.

Gratulálok!

2013. júl. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

A párodhoz tartozik. Vagy kellenek mindketten, vagy egyikük sem.

Remélem, a párod nem gondolkozik...

2013. júl. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Anyjaként szeretném és nevelném!De ez én vagyok.Imádom a gyerekeket.Bárkiét felnevelném!

A szüleim véleménye nem érdekelne,hisz felnőtt ember vagyok már!Tudok felelősségteljes döntést hozni.

2013. júl. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt gondolom, amit a 4-es. A baba a párod része. Vagy vele együtt fogadod el, vagy sehogy ne kelljen.
2013. júl. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Régóta ismerem őt valóban idősebb nálam de nem volt együtt soha az anyával azt az egy alkalmat kivéve amikor egy tragédia miatt nsaggyon kivolt és sokat ivott.Nem élek már jópár éve a szüleimmel sőt egy országban sem vagyunk de adok a véleményükre.Nem kell ítélkezni rögtön :)
2013. júl. 14. 22:30
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is az jutott észbe először, hogy a lepali ott hagyta a terhes feleségét...

Én egy ilyen Palival össze se jönnék...


De hogy a kérdésre is válaszoljak, mivel ilyen picit kap az ember, ugyan úgy szeretném mint a sajátom...

De pl. Ha én meghalnék, a babát a szüleim nevelnék fel, nem a pasi, a csajjal akiért elhagyott.


Barátnőm hozzá ment egy palihoz, aki megözvegyült, 2 gyerekkel maradt magára, barátnőm nagyon szereti a gyerekeket!

2013. júl. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Nem voltak együtt és nem volt a felesége , a lány anyjáék is akarták a babát de a párom nem adta.

Tudom nem úgy tűnik de nagyon felelősség teljes, és végig a lány mellett állt.

2013. júl. 14. 22:38
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Felnevelném. Nagyon pici még. Te lennél az anyukája. Miért tartasz tőle?
2013. júl. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!