Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyiféle gyümölcs zöldség...

Mennyiféle gyümölcs zöldség kóstoltatása után adhatom a következőt már csak úgy oda kóstolás nélkül?

Figyelt kérdés

Eddig még csak sárgarépa, barack, alma amit megeszik, de kóstoltunk előtte sütőtököt, banánt, akkor még ezek nem jöttek be.

És én úgy csináltam, hogy asárgarépával kezdtünk, fokozatosan emeltem az adagot, aztán bevezettem a barackot és mikor már ízlett másfél hét után majdnem ki is váltottunk már egy egész étkezést. Ez így nem baj? VAgy többet kellett volna kóstoltatnom és később kiváltani?


2009. nov. 6. 11:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Kostolás nélkül szerintem egyiket sem lehet adni nekik. Egy-két kanálnál többet újfajta ételből nem jó többet adni, mert ha éppen arra alergiás, akkor sokkal jobban kicsapja, vagy fáj a hasa, mint amikor csak keveset kap.

Nekem azt mondták, hogy fontos, hogy egyszerre csak egy újfajta kaját kapjon, abból is keveset, hogy be tudd azonosítani, hogy melyik ételt nem bírja.

Ha már nagyjából minden zöldséget, gyümölcsöt megkostolt, akkor már nem muszáj kostoltatni az ételt, mert már mindent kipróbált.

2009. nov. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!