Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi a reális órabére egy...

Mennyi a reális órabére egy babysitternek?

Figyelt kérdés

1 éves a kisfiam, mellé keresnék Budapesten babysittert.

Körülbelül mekkora órabért számoljak?

Fontos, hogy rendelkezzen kocsival, mert olyan helyen lakunk.

Amennyiben házi munkába is besegít, azt külön szokták fizetni, vagy megbeszélés kérdése?



#Budapest #Babysittert
2013. szept. 23. 11:10
 1/6 anonim ***** válasza:
ha ennyi mindennek kell megfelelnie,akkor minimum 1000 ft/óra. bár pesten lehet 1500-at is elkér egy autóval, tapasztalattal rendelkező,aki még a házimunkában is besegít.
2013. szept. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ, hogy mennyit kéne mennie. Ha minden nap több órára, akkor biztos nem fizetnék 1500-as órabért. Megállapodnék egy fix összegben. Nem tartom reálisnak, hogy teljes havi fizetésem átadjam a bébiszitternek. Akkor inkább bölcsi. Ha alkalmanként kéne, akkor lehet 1500/óra, de akkor a gyerek körül rendet kellene tartania. Pl elmosogatni a gyerek tányérját, összeszedni a játékokat stb.
2013. szept. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól függ hány órába ha sok akkor 800-1000Ft ha csak hetente páróra akkor 1500.
2013. szept. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én óránként 1000Ft-ot fizetek. Ha takarít is, akkor +5000 Ft
2013. szept. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! De ha mondjuk heti többször kell rá vigyázzon, akkor takarítással együtt fizetek havi 40 ezret. De akkor heti 3× tuti jön, vagy 1 hét teli (ha beteg a gyerek), és mellé heti 1-2 alkalom, de olyankor főz is meg minden!
2013. szept. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én most 1000-et kapok 1 gyerek után, de takarításról szó sincs! Nem is tudom, hogy lehet egyszerre vigyázni is egy pici gyerekre, aki összevissza rohangál, meg takarítani is.

Egész minimális házimunka persze belefér, főleg, ha alszik a kicsi vagy kint lehet csinálni, ezt magamtól is elvégzem (söprés, mosogatás).

Autóval szoktam menni a családhoz, de csak a saját kényelmem miatt, mert busszal is lehetne (ámbár éjszakai sittelés után macerás lenne), és az persze a saját költségem.

Szerintem nyugodtan adj 1500-at a bébiszitternek, ha még a benzint is bele kell számítani.

2013. szept. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!