Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melegpárásító tényleg nem jó...

Melegpárásító tényleg nem jó légúti megbetegedésre (babáknál)?

Figyelt kérdés
Olyan párásítónk van, ami 2 elektróda között felmelegíti a vizet és így párásít. Most olvastam, hogy ez csak illatosításra jó. Most fűtésszezonban nem párásíthatok vele a baba szobájában? (15 hós)
2009. nov. 6. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Tán mert a bacilusok és vírusok tárháza. De ez nem biztos.

Vegyél hidegpárásítót, ha tudsz.

2009. nov. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A melegpárásító elősegíti a bacilusok szaporodását.

A légúti megbetegedésekre mindenképpen hidegpárásítót kell használni.

2009. nov. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül jó. Az asztmás és a krupp-os gyerekeknek is a hideget ajánlják A lányomnak 40%-os tüdőkapacitása van egy műhiba miatt és mi télen nyáron párásítunk de az orvos azt mondta hogy csakis kizárólag hideg párásítót használjunk. De ha logikusan végig gondoljuk hol könnyebb lélegezni a nagy megfázások idején benn a meleg lakásban vagy a kitárt ablak mellett akkor rá lehet jönni. Én minden ismerősömnek a hideg párásítót ajánlottam. A mienk mind a kettőt tudja a hideget és a meleget is de csak kipróbálás céljából kapcsoltuk melegre.
2009. nov. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A hidegpárásító jó!

A száraz levegőjű szobába csak ez jó. És ha még a baba náthás is, akkor különösen jót tesz a hideg pára.


Jobb beruházni egy hidegpárásítóba!



A meleg pára nem tesz jót. Bacik... és nem éred el vele azt a hatást, amit a hidegpárásítóval. Csak az ellenkezőjét:(

2009. nov. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!