Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben alszik/aludt 2-3 hónapos...

Miben alszik/aludt 2-3 hónapos kisbabád? Hány fok van nálatok éjszaka?

Figyelt kérdés
2013. szept. 23. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Rugdalózó, nem vastag hálózsák és ráterítek egy polár plédet.

19-20 fok van, még nem fűtünk.

2013. szept. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

rugdalózó + melegebb hálózsák.

20-21 fok van.

3 hónapos baba :)

2013. szept. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

ajaj, akkor lehet tényleg túlöltöztetem a lányunkat?

23 fok van a szobánkban, és rövidujjú body+rugi+polár plédben altatom, mert valahogy úgy érzem, hogy fázik ha kevesebb van rajta...(nagyon hidegek a kezei, bár tudom ez nem mérvadó, és sokszor a kis arca is hűvös)

2 hós

2013. szept. 23. 21:14
 4/8 anonim ***** válasza:

A baba keze nem mérvadó, nem biztos, h fázik, ha hideg neki.:) A lába már igen. :)

Nekem januári babám van, body+rugi+polár pléddel aludt, 21-22 fokban.

2013. szept. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nálunk is 23 fok van. És én is rövid ujjú bady, rugi és takaróval altatom az 1 évesemet! És még így is mindig aggódok, nehogy megfázzon, mivel én fagyoskodok éjjel, nyakig be vagyok takarva!

Minden attól függ, mit szokott meg, mihez szoktatod. Nekem egyáltalán nem tűnik túlöltöztetettnek! :)

2013. szept. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a tarkóját nézd-ne a kezét.az nekem is jég hideg mindig,meg a pici lányomnak is-de nem fázunk.mi bekapcsoltuk 20c-ra a fűtést-családi házban vagyunk.hosszú ujjú body,kezes lábas-meleg takaró
2013. szept. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én ugyanúgy altatom, mint te, kérdező, 21-22 fokban. de az igaz, hogy a keze hidegsége nem jelenti feltétlenül,h fázik.
2013. szept. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

mint írtam tudom, hogy a kezei hőmérséklete nem feltétlenül utal arra, hogy fázik, de amikor megérintem és érzem, hogy jéghideg, akkor önkéntelenül is arra gondolok, hogy adnom kellene még rá valamit, nehogy megfázzon..

rátesz egy lapáttal erre az, hogy szegénykémnek sikerült 2 hetesen megfáznia a 26 fokos lakásban ... máig sem tudom, hogy hogy..:(

2013. szept. 24. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!