Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megcsípte valami 16hós lányoma...

Megcsípte valami 16hós lányomat tegnap éjszaka, holnap ügyelet? Elég csúnyának látom, kép mellékelve?

Figyelt kérdés

Adttam neki 2x fenistil cseppet és estére kálcium injekciót.


[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]



[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]


url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]


url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]



Köszönöm a segítséget!!!


2013. szept. 21. 21:50
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Na még egyszer próbáld, hogy lássuk is a képeket.
2013. szept. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

nem nyitja meg...

estleg linkel megprobálom!

[link]

2013. szept. 21. 21:52
 3/30 A kérdező kommentje:

[link]

[link]


[link]


köszönöm

2013. szept. 21. 21:53
 4/30 anonim ***** válasza:

Nem túl szép ez igaz, de én ilyennel nem vinném orvoshoz ha nem lesz még csúnyább.

Mondjuk én nem vagyok parázós anyuka, ha ez téged megnyugtat vidd el.

2013. szept. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
2013. szept. 21. 21:54
 6/30 A kérdező kommentje:

köszönöm!


nem vagyok én sem az,csak nem tudom mi lenne a helyes,reggel óta csúnyább lett neki mint volt!

2013. szept. 21. 21:55
 7/30 anonim ***** válasza:
30%
Kend be körömvirágkrémmel, vagy sótlan disznózsírral. Egy-két nap alatt elmúlik. Az orvos csak kinevetne ezért.
2013. szept. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

köszi.


Hát azt hiszem akkor apa meg eggyesével ütné ki a fogát,ugyan is ez a dolga hogy ellása a gyereket,bármiről is legyen szó!


csak azért kérdeztem mert reggel óta csúnyább,és mivel nem találtam semmit a szobában,ezért nem tudom mi lehet az,és még sosem csipte meg őt semmi sem,igy azt sem tudhatom hogy allergiás-e rá vagy sem ..

2013. szept. 21. 21:59
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Mivel azt mondod csúnyább, reggelre úgyis kiderül, marad-e ilyen, vagy még jobban feldagad neki.

Kinevetni biztos nem fog az orvos, hidd el, nem te lennél az első aggódó anyuka aki ügyeletre megy "apró" dolgok miatt.

De elvileg a kálciumnak hatnia kell, szerintem az orvos is ugyanezt javasolná.

Ha meg allergiás lenne rá, akkor 1 nap alatt már rég olyan reakciója lett volna, hogy megjártátok volna vele az orvost.


off: Nagyon tetszik a lányod fülbevalója!! :))

2013. szept. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Köszöm kedves utolsó válaszoló! Igen èn is igy gondolom,reggelre biztosan kiderül,csak gondoltam itt olyan sok anyuka van,hàt ha volt valakinek hasonló ès tud valami okosat mondani!


Köszönöm,pedig itt mèg annyira nem is látszik,kàr hogy képet nem lehet küldeni,meg mutatnàm milyen szép :) keresztapa ezt hozta a szülőszobára :-D akkor nem lattam szèpnek,sőtt megtudttam volna őlni hogy hogy mert nèlkülem venni :-)

2013. szept. 21. 22:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!