Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem alszik inkább...

Miért nem alszik inkább éjszaka a babám?

Figyelt kérdés
8,5 hónapos. Pár napja azt csinálja éjszaka,hogy szopizás után négykézlábazik,fókázi,kutyázik az ágyában. Közben persze nyöszörö felsír mert fáradt. Bármit csinálok másfél 2 órát fent vagyunk. Eddig szopi után visszatettem az ágyába és aludt. Próbáltam magam mellett is altatni de mindig megfordul és be van sózva. Nálatok volt ilyen? Meddig tartott?Mit tegyek,hogy aludjunk? Rossz alvó vagyok mire visszaalszom megint kell

2013. szept. 21. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Nappal ne hagyd annyit aludni. Ha jól kifárad, akkor majd éjjel kénytelen lesz aludni. Ha pedig éjjel kialudta magát, akkor nappal nem fog annyit aludni, és így visszaáll az alvásritmusa.
2013. szept. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez a szitu. Kislányom 10 hós múlt, de minden éjjel min. 4szer kelek hozzá. Izeg-mozog, mocorog, fejét veri az ágy szélébe, felül, feláll szóval mindent. Azt hiszem ez a mozgásfejlődésüknek tudható be, legalábbis így hallottam. Passzolom mikorra növik ki, de kb. 2 éves korra válik olyan fejletté az idegrendszerük, hogy átalusszák az éjszakát, úgyhogy én kb. erre készülök. :P Igaz én nem szoptatom már, hanem teáztatom, de sose volt azzal baj, hogy evés-ivás ne aludt volna azonnal vissza. Ez érdekes egy dolog. Én is próbáltam már, hogy kevesebbet aludjon nap közbe, amire magától rá is jött, de így sem alszik többet, ez egy "rossz beidegződés". Elhiszem, hogy fáradt vagy, de csak azt tudom, hogy kitartás, nem vagy egyedül, és még nagyon sokan vannak ilyen cipőben, ami minket nem vígasztal, de talán egy kicsit könnyebb elviselni...
2013. szept. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem.alszik.sokat nappal.6fél7 körül ébred este8körül fektetem. Másfél.max2 órát alszik általában egyszer. Tudom nem vagyok egyedül csak bíztam abban van valami praktika. Majd csak túlleszünk ezen is.
2013. szept. 21. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!