Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ruhában alszik nappal...

Milyen ruhában alszik nappal 1 év körüli gyermeked? Átöltözteted valamibe, vagy abban, amiben egész nap van?

Figyelt kérdés
2013. szept. 23. 21:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
37%
Csak úgy ahogy van lefektetem.
2013. szept. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Persze nem teljes átöltöztetésre gondolok, de mondjuk a farmert mackónacira cserélni.
2013. szept. 23. 21:54
 3/14 Wishmay ***** válasza:
82%
Itthon mackónadrágban van a kislányom. Alvásnál nem öltöztetem át külön, abban a ruhában alszik, amiben van egész nap. Ha utcáról jövünk haza, akkor átöltöztetem.
2013. szept. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
54%
Nekem itthon csak kényelmes ruhában van. Soha nem adtam rá pl farmert. Itthon 23 fok van általában, ebben az időben, egy bady és egy pamut nadrág zoknival, vagy inkább csak egy harisnya van rajta. Ebbe beteszem az ágyába, betakarom és alhat is. Amikor levegőzni megyünk, akkor átváltjuk a nadrágot, vagy a harisnyára jön még egy vékonyabb naci, plusz pulcsi, sapi, cipő, ami még kell és irány le.
2013. szept. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%

1. vagyok

Sosem adtam rá farmert én sem, nekem ez túl merev egy kisbaba/kisgyerek számára.

Mindig olyan ruhában van amiben kényelmesen tud mozogni, az alvásnál sem zavarja sosem.

2013. szept. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%
Itthon általában nyűhető mackó naciban van a fiam. Abban le is fektetem. De általában harisnyában van itthon, ha kimegyünk ráadok egy nadrágot és amikor hazajövünk le is veszem róla. Ha pont alvás előtt ette le magát/pisilte össze magát, akkor pizsit adok rá.
2013. szept. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
44%
Én nadrágot szoktam rajta cserélni, mivel egész nap mászik a lakásban, és hát elég piszkos lesz a nacija, abban nem akarom a tiszta ágyba betenni. (Sokat takarítok, de mégis:))
2013. szept. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
24%

Természetesen pizsamában, vagy hálózsákban alszik a fiam. Hozzátartozik a napirendhez, hogy reggel átöltözünk kényelmes ruhába, és ha lemegyünk valahová akkor nadrágot cserélünk, jöhet a sapi, pulcsi, mellény, vagy ami kell.

Én magam sem tudnék melegítőben aludni bármilyen kényelmes se...

2013. szept. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%

Utolsó olvasd el még egyszer a kérdést.

Nappal!

Nem az éjszakai alvásra gondol, ezért kár volt lepontozni a többieket.

2013. szept. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én le szoktam venni a nadrágját meg a zokniját, hogy ne szorítsa semmi, és csak a bodyt hagyom rajta, vagy még a hosszú ujjú vékony pamut pólót esetleg, és derékig betakarom, mert feljebb nem nagyon tűri a takarót. Egy duplára hajtott felnőtt pléddel szoktam betakarni, azt nem tudja lerúgni.
2013. szept. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!