Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kicsim most töltötte be az...

A kicsim most töltötte be az egy évet és még mindig minimum 6x ébred. Nem birom már idegileg?

Figyelt kérdés
Van,hogy emelt hangon beszélek hozzá,pedig nem akarom :( Volt,hogy rá is ütöttem picit a kezére.A párommal is kiabálok ha itthon van,mert az éjszakázásba nem segít,sőt arra se ébred fel ha a gyerek ordít mellette. Nem elég,hogy a gyerek miatt,után pakolnom ,takarítanom kell ,még ő utána is. Sőt nekem kell arra is figyelnem ,hogy fogat mossson,tiszta ruhája legyen stb. Anyumékkal is problémám van,hiába laknak messze. Úgy érzem ,hogy ezek miatt megint felszínre tört a bipoláris zavarom. De nincs kivel megbeszélnem :( a dokival nem merem fel félek elveszik a picit vagy ilyesmi. Lassan megbolondulok azt érzem és az anyaságot se olyan mélyen élem ,mint mások! Persze ezek miatt is még feszültebb vagyok ,mert én nem így akartam. Annyira vágytam a picire is,annyi munkám volt benne ,hogy el tudjam hagyni a bipoláris zavaromra a gyógyszereket. Segítsetek légyszi!
2013. szept. 23. 22:40
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
A kicsidet akkor fogják elvenni ha hagyod, hogy tovább fajuljon a dolog. tessék elmenni a dokidhoz, széopen beállítjátok a gyógyszereket, meg kiír egyéb terápiát és kész. A pároddal meg vagy beszélj vagy anyukádékhoz, boldogítsák egymást, nem tehetnek tönkre! Ha tudja, hogy ilyen jellegű problémád van, az lenne a minimum, hogy kézen fog és elkisér a dokihoz. NIncs más út!
2013. szept. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Irány a doki....
2013. szept. 24. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Valószínűleg érzi a baba a belső feszültségedet és ezért feszült ő is és ébred olyan sokszor.. Mindenképpen menj el orvoshoz, a babának is ez az érdeke!
2013. szept. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm ,hogy nem szóltatok le milyen szar anya vagyok ;( pedig tudom ,hogy az vagyok . Csődöt mondtam teljesen! Remélem orvoshoz minél előbb kapok időpontot. Előtte el kellene apasztani a tejem is ,mert azok a gyOgyszerek mellett nem szoptathatok. Itt is a picimen csattan :( pedig addig szerettem volna szoptatni amíg ő szeretné ;(
2013. szept. 24. 11:05
 5/8 A kérdező kommentje:
A párom tudja milyen betegségem van,de vagy nem érdekli vagy nem fogja fel. Így van a kapcsolatunk eleje Ota. Így nincs aki segítene kilábalni ebből.
2013. szept. 24. 11:07
 6/8 anonim ***** válasza:
82%

Első vagyok.

De igen, van. Az orvos, a pszichológus, a sorstárs segítő csoportok(élőben vagy a neten), az a pár idegen, aki itt meghallgat és virtuálisan elrugdos a dokihoz:)...

Figyelj, én messzemenően szoptatáspárti vagyok, mégis azt mondom, hagyd a csudába. Tudom, ezt is kudarcként éled meg, hogy nem elég, hogy "dilis vagyok, még szoptatni sem tudom a babámat...", de nem, ez nem kudarc. Az egészen máshol kezdődik. Nem mellesleg azt sem tartom kizártnak, hogy ha jól utánajártok, találtok olyan gyógyszert, terápiát, ami mellett akár szoptathatsz is. De ha nem, ezernyi más lehetőséged van arra, hogy a babádnak te legyél a legjobb anyukája, kezdve a hordozással mondjuk, a nyugodt szülőségen át, akármeddig:).

Egy szó mint száz, nem vagy szaranya, ha az lennél, nem lennél itt.

Nagyon várom a beszámolódat, hogy mikorra van időpontod a dokival;)!

2013. szept. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sajnos csak október utolsó napjára kaptam időpontot :( addig valahogy próbálom tartani magam.
2013. szept. 27. 23:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Vannak fejlemények?
2013. dec. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!