Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hetesen vittétek ki a...

Hány hetesen vittétek ki a levegőre először a babátokat?

Figyelt kérdés

2013. szept. 25. 10:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi 3 hetesen mentünk először egy fél órás sétára. A védőnő szerint megfelelően öltöztetve lehetett volna akár korábban is de az első hetekben rettenet szeles volt az idő, ezért vártunk a 3. hétig.
2013. szept. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nyári kánikulában született a baba, úgyhogy 1 hetesen már vittük (persze reggelente, mikor még kint hűvösebb volt, mint bent a panelban)
2013. szept. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Talán 1 hetes volt, kinn meg vénasszonyok nyara a javából, 25 fokkal.
2013. szept. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
4 naposan jöttünk haza és másnap már kint voltunk, pont egy éve jöttünk haza, kellemes meleg idő volt, a szél fújdogált, de a babakocsiban nem érte.
2013. szept. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

másfél hetes lehetett, most áprilisban történt. napsütéses idő volt. vicces,de az első héten nem nyitotta ki odaint a szemét :) biztos zavarta a fény!

menjetek ki bátran,csak jól öltöztesd fel!

2013. szept. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A védőnőnk szerint tavasszal-nyáron 2 hetesen, ősszel télen 4 hetesen lehet kivinni a babát.

Április volt amikor 2 hetes volt a fiam, kivittem.

Amúgy ez azért érdekes mert pl ha a hideg levegőn elkezd nagyon sírni, a tüdőbe jutott hideg miatt megfázhat. Én ettől nagyon féltem.

A lényeg hogy ne legyen fagyos az idő és akkor már 1-2 hetesen is ki lehet vinni.

2013. szept. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy hetesen vittem ki először a teraszra. Nekem a doki is meg a védőnő is mondta, hogy nyugodtan. Pedig február végi a lányom. Hideg volt, de kellemes idő.
2013. szept. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
10 napos volt. Októberben született, szép napos idő volt. Azt mondta a gy.orvos, hogy inkább most a napos időben, mint várjuk meg a 3 hetet és a szottyos hidegben vigyük ki.
2013. szept. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
5 naposan vittük ki először, augusztus elején ("megengedte" a gyerekorvos).
2013. szept. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!