Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 napos babát mikor vihetek...

10 napos babát mikor vihetek ki először? Azt mondta a védőnő, hogy ha ma süt a nap, kimehetünk 5 percre, de nem süt és még a szél is fúj. Ti mikor vittétek ki először hasonló időben született babátokat? Mennyi időre?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 12. 14:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne mosd vidd ki először. Várd ki az első jó időt, mikor süt a nap, de nem fúj a szél. Mi is 2 hetesen jutottunk ki először, bár az én lányom novemberi születésű.
2013. ápr. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10 naposan simán kivittem télen hordozó kendőbe. DE ebben a szélben nem vinném ki. 4 hónapos babám is rosszul érzi magát, vissza kellett jönnünk. Ha nem fúj simán kiviheted. Esetleg kendőben, ha van. Babakocsiban nem vinném ma.
2013. ápr. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha fúj a szél, akkor nem vinném ki. Inkább öltöztesd fel és állj vele közvetlenül az ablakhoz egy kicsit.
2013. ápr. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nem muszály menned valahova,ne vidd ki.Az én fiam november utolsó napjaiban született,öt naposan már mentünk reggel,vittük a bagyot az iskolába.A nagy decemberi,őt is kivittem másnap.Volt ruhájuk,és a babakocsi olyan védett,hogy a levegő nem is érte az arcát.
2013. ápr. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hát nálunk 20 fok van. én kivinném pár percre babakocsiban, szélcsendes helyre.
2013. ápr. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szeptember 28.-án született(2012-ben),és rá 1 hétre már ki is vittük.Azóta is naponta 2-3 órát kint van.2 fiú+6.5 hónapos csajszi anyukája
2013. ápr. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi lányok! kisütött a nap egy kicsit, jól felöltöztünk és kimentünk 10 percre. nagyon jó idő volt. holnap vajon mehet a 30 perc, ha megint süt a nap?
2013. ápr. 12. 16:40
 8/9 anonim ***** válasza:
4-es vagyok.Ha jó idő lesz,természetesen.Én hidegbe is kivittem őket,semmi bajuk nem lett.Ez egy nagyon régi dolog,hogy két hétig nem lehet kivinni.Volt olyan nagyon régen,hogy a keresztelőig nem vitték ki.Meg az,hogy 10 percre?Tovább tart öltöztetni-vetkőztetni...Én azt mondom,ameddig jólesik.Ha a levegőtől baja lesz egy babának,az régen rossz...
2013. ápr. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tévhit, sok védőnő mond ilyet alaptalanul. Ki lehet vinni nyugodtan a babát...

Nekünk a kórházban a gyerekdoki mondta, a magán gyerekdokink, családban az egyik gyerekorvos és a védőnő, hogy ki lehet vinni nyugodtan kórház után akár télen is, először persze 5 percre. Mi kórház utáni napon kivittük februárban. Először csak 1 évesen volt beteg.

2013. ápr. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!