Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy mondhat egy apa ilyet a...

Hogy mondhat egy apa ilyet a saját gyerekére?

Figyelt kérdés
Párommal van egy másfél éves kislányunk. Tegnapelőtt meglátogatott minket egy jó barátnője, aki mindent tud róla, jobban ismeri bárkinél, meg régebben együtt is voltak (egyébként ezek szerint én nem tudok róla mindent). Nekem egyébként sem tetszett ez a látogatás. Kislányom először visszahúzódó volt, aztán kibontakozott sőt, már nagyon csinálta magát a csaj előtt, ugrált, sikítozott stb. Erre a párom azt mondta a saját gyerekünkre a csaj előtt, hogy ez a gyerek tuti nem százas, tiszta hülye... ez akkor annyira rosszul esett, ott is hagytam inkább őket. Hogy mondhatott ilyet a lányára, akit elvileg szeret, imád!?? Annyira bennem van ez azóta is!
2013. szept. 25. 10:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Úh, ez már durva amit írsz, szerintem is apuka játszotta a csajnak az eszét. Szerintem itt már sajnos komolyabb gondok vannak.

Egyébként nem csoda, hogy kiakadtál ezen, elég szenya beszólás :(.

2013. szept. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért szerintem ez több,mint parasztság, hogy bontakozik köztük valami, (vagyis távolodtok egymástól)és akkor még az a nőszemély odamegy az otthonotokba!!!A párod egy tapintatlan bunkó!

Szerintem beszéljétek meg inkább a kapcsolatotokat először, mert nagyon úgy fest, hogy hülyének néznek!

2013. szept. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
kérdező,sikerült beszélnetek?
2013. okt. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!