Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogas kérdés! Nőhet a baba...

Fogas kérdés! Nőhet a baba foga 3 hónaposan?

Figyelt kérdés

Tudom 1000 ilyen kérdés volt már!

Tudom,hogy 5-6 hónaposan kezd el nőni,persze ez is változó.De 3 hónapos lányom nyűgös pár napja,nem tudom miért sír,nagyon folyik a nyála,állandóan az ökle a szájában,és hígabb a széklete is.Jó,eddig tudom normális,hisz minden baba nyáladzik és eszi az öklét,a hasmenés is lehet mástól...

DE most láttam,hogy alul elöl a kis ínyén két kis kidudorodó pukli van egymás mellett.

Lehetséges lenne,hogy azok fogacskák???

Nem nagyon korai ez még??


2009. nov. 6. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Van, aki foggal születik (bár rikta). Miért ne nőhetne 3 hónaposan? Tudtommal 3-6 hónap között jön az első. A tünetek egyértelműen erre utalnak. Ráadásul az első jelektől, és a nyűgösségtől még hetekbe is telhet, mire áttör a fog. Nálam az egyiknek 3 és fél hónaposan már kibújt az első, mégis, 1 évesen kevesebb foga volt (8), mint a bátyjának, aki 5 hónaposan kezdte, és akinek 1 éves korára 12 foga volt teljesen kint.
2009. nov. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
lehetséges,van olyan baba,akinek nagyon korán jön a foga.
2009. nov. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hozzá teszem 4 napja folyamatosan magasabb a hője.Most megnéztem és ott ahol a dudorokat látom ott fehérebb a kis ínye.
2009. nov. 6. 19:35
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia az öcsémnek 9 hetesen már foga volt. Szóval simán lehet!
2009. nov. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Babámnak 2,5hósan 2 foga volt, most 15 hós és 16 foga van.
2009. nov. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hááát.. nálunk mindenki azt hitte, hogy a fiamnak 3 hónaposan már foga lesz, mert azokat a tüneteket produkálta, mint a Tiéd. Most 9 hónaposak vagyunk ,de a fog sehol :) Úgyhogy valószínűleg a fogak mocorognak, de hogy mikor bújnak ki az jó kérdés. Kitartás!
2009. nov. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Az én fiam 5hetes és már puklisodik alul az ínye, úgyhogy nálatok is lehet a fogacska az okozó. Nálunk is ezek a tünetek vannak. Szegénykém még álmában is nyöszörög.
2009. nov. 7. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nem korai-mindenkinek más. Lányomnak 11 hetesen jött ki a foga,ugyanilyen tünetekkel!
2009. nov. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!