Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fokent azoknak szol a kerdes...

Fokent azoknak szol a kerdes akinek mar van 3 gyereke .2gyermekem, lehet terhes vagyok megtartanatok?

Figyelt kérdés
Eppen hogy kijovunk a penzbol neha vitazunk a nezetkolombsegek vegett. Nem tudom hogy megtatrsam e ha az vagyok.
2013. szept. 25. 20:04
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Azt csak te érzed, hogy lelkileg hogyan dolgoznál fel egy abortuszt. Ha jól, akkor ne tartsd meg, ha örökké furdalna a lélek, akkor tartsd meg, 3 gyerekkel több kedvezményetek lesz, talán jobban is kijöttök majd.
2013. szept. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit tegyek mert az egyik 3 eves mig a másik 1 eves es igy bizonytalan nagyon
2013. szept. 25. 21:13
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
3 gyerekkel már hivatásos családanyának számítasz és munkaviszonynak számít jogilag. Szóval jól jársz, mert nem kell többet dolgoznod.
2013. szept. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
utolsó ezt rosszul tudod, mert a legkisebb 8.évéig lehetsz hivatásos anya
2013. szept. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Engem nem a munka riaszt el hanem az anyagiak.

Meg hogy lenne e türelem hozza.

Ok megszületik de igy is kivagyok sokszor mi lenne ha lenne egy 3 is felek nem lenne energiam de ha elvetetem hat mar a gondolat is borzasztaz apuka állandóan dolgozik az itthoni neki ram marad.

Ex igy elgondolkodtatt

2013. szept. 25. 21:46
 6/9 anonim ***** válasza:
Bár csak egy gyerekem van de én mindenképp megtartanám. És te is azt írod hogy már a gondolattol is rosszul vagy hogy elvetesd. Biztos nehéz lenne 3 gyerekkel (nekem eggyel is nehéz néha), de szeritem belerázódnál. Az adókedvezményeknek meg nézz utána mert lehet hogy a hárommal tényleg jobban járnátok anyagilag.
2013. szept. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

az emberek nagyon el vannak tájolva a nagycsaládos támogatásokat illetően.

ha a párod nem keres legalább br 400 e ft-ot, akkor a családi adókedvezmény csak pár tízezer ft havonta. 400 e ft havi keresetnél már havi 80 e ft bevételt jelentene.

Ovi majd féláras, azt jelenleg ennyi is a nagy támogatás.

Gyes kitolódik a legkisebb 8 éves koráig, ami huszonezer ft-ot jelent havonta. kb ennyi. Idegileg te ismered magadat, de én kész vagyok a 3 kicsitől. segítség nélkül elképesztően nehéz. költségek iszonyú sokak, sokat esznek, sokba kerülnek már most. ezek a negatívumok, de vannak pozitív olala is, gondolom, arról nem kell írjak :)

2013. szept. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Megcsinaltam a tesztet terhes vagyok es megtartom0
2013. szept. 26. 11:42
 9/9 anonim ***** válasza:
Szuper! Gratulálok. :)
2013. szept. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!