Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Ti ezt eltudnátok...

Anyukák! Ti ezt eltudnátok felejteni a férjeteknek?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt.

Kiderült,hogy terhes vagyok,nem terveztük.

Amikor elmondtam neki,közölte,hogy válasszak közte és a baba között.Miután ezt kimondta,kérdeztem,hogy biztos-e ebben és azt mondta,hogy igen.Ezután el akartam költözni,de inkább ő aludt máshol,mondta,hogyha feltétlen külön akarok tőle lenni,akkor ő megy.

Nem beszélek vele a történtek óta,de elmondta,hogy átgondolta és csak hirtelen kicsúszott a száján,nem gondolta komolyan,nem akar elveszíteni.Tudom,hogy megviseli ez az egész,mégha igyekszik is nem mutatni,de bár az egyik barátja is felhívott emiatt.

Nem az anyagi része a baj,mert ő sokat keres és nem lenne gond egy gyerek.Szerintem az zavarja,hogy akkor túl komolyra fordulna minden és hogy talán nem bírná kezelni az új helyzetet.

Nem tudom,hogy mi lenne a legjobb.Félek,hogyha ezt most elfelejtem neki,akkor később megint előjönne ez a dolog.De egyedülálló anyának lenni 22 évesen nem lenne könnyű.

Ti hogy döntenétek?



2013. aug. 25. 17:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
18%

Megbocsátanám neki.Biztos hirtelen érintette a dolog.

A mi helyzetünk sem egyszerű,én 19 éves vagyok a vőlegényem 21 ledz,se sokkal jobban kezeltük a dolgokat,pedig mi sem terveztük.20 hetes kisfiùt hordozok a szivem alatt :)

Hidd el,ahogy telnek majd a hetek,egyre jobban fog titeket szeretni :)

2013. aug. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%

A házasság nem elég komoly?

Ha válsztani kell közte és a baba között, akkor is ha hirtelen felindulásból mondta,akkor itt nagyobb probléma va,mint gondolnád!

2013. aug. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
79%

Annak szülj gyereket aki szeret téged és aki szeretne tőled gyereket, ez ilyen egyszerű. Ez a pasi nem szeret téged, ez 100%. Akit szeretünk azt nem hagyjuk ott amikor baj van....

Ha megtartod a babát, számíts rá hogy egyedülálló anyának kell lenned és miközben ő éli világát, te nevelheted a gyerekét egyedül és mindennap emlékeztetni fog rá.

Ha ez így neked oké és annyira szeretnéd a babát, akkor szüld meg, de egyébként inkább vetesd el... Életed legfontosabb döntése hogy mikor és kinek szülsz gyereket, egy rossz választás az egész életedet tönkreteheti.


Tudom hogy most majd jönnek a kommentek hogy abortuszpárti szemétláda vagyok, de szerintem ameddig egy pasi megteheti hogy elsétál és otthagyja a terhes nőt a francba, addig te sem vagy köteles megszülni és felnevelni a kölykét.

2013. aug. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 salvadorina ***** válasza:
50%
Én nem azt mondom, hogy vetesd el, de készülj fel, hogy a pasid előbb-utóbb lelép, és amíg azt látod, hogy ő boldogan utazgat ide-oda a szép, vékony barátnőjével, itt bulizgat, ott nyaral, te meg állsz a megcsúnyult testeddel, a gyerek a kezedben bőg, te zokogsz vele együtt, mert egy hete nem alszol, és senki az ég világon nincs veled... hát kemény lesz.
2013. aug. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha változtat a hozzáállásán, akkor talán. De borzasztóan aggasztana, miként vélekedik a közös gyerekünkről. Azt viszont nem tudom értelmezni, hogyan fordulhat "komolyabbra" egy házasság a gyermekvállalással. Ha komolytalan kapcsolatot keresne velem, lépnék.
2013. aug. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%

Egy ismerősöm a pasija miatt elvetette a gyereket, a pasi 10 év után új cicababát választott, annak gyártott gyereket. Az ismerősöm vénlány maradt eddig, 36 éves, előző kapcsolata azért ment tönkre, mert nem lett gyereke, nem tudott kihordani egy gyereket sem.

Hát azt mondja nem érte meg, elvetetni az elsőt. Most se gyereke, se pénz, se férj.

2013. aug. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

(Még) nem vagyunk házasok.

Engem szeret,ebben biztos vagyok,csak a babával vannak/voltak problémái...

2013. aug. 25. 17:48
 8/15 anonim ***** válasza:
60%
Nincs az a férfi, akinek a kedvéért elvetetném a gyermekemet. Ha tervezett, ha nem. Aki nőtől ilyet kér, az azt a nőt NEM SZERETI.
2013. aug. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%
Most gondolj bele..ha már is ilyet kér tőled amikor még csak a pocakodban van és nincs vele gondja,akkor a születése után úgy le fog lépni mint a huzat,mert akkor jön még csak a fekete leves!!Egy gyereknek nem csak a szép oldala van meg,hanem van a ,,rossz,, oldal is.Mert persze,aranyos egy kisbaba,de amikor a hasfájástól végig ordít egy egész éjszakát és éjszakázni kell vele,másnap fáradtan-kialvatlanul kell menni melózni,ha beteg lesz a gyerek rohanni vele az orvoshoz,akkor is éjszakázni mellette..meg maga az egész kisbaba egy rohadt nagy felelősség,amit most még át sem érezhet úgy igazán,mert még nem kézzel fogható,és ha már is ilyen bizonytalan abban,hogy neki kell ez a baba,akkor a születése után menekülni fog.Sokszor a kialvatlanság még egy stabil házasságot is próbára tesz!!És megadódnak veszekedések a házastársak között!!
2013. aug. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
35%

Ja egyébként én nem vetetném el a gyereket semmi szín alatt,mert az a gyerek nem kérte az életet,és nehogy már egy ártatlan lélek bűnhődjön meg azért,mert nem védekeztetek megfelelően!!

Utolsó voltam.

2013. aug. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!