Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 gyerekesek segítség nélkül...

3 gyerekesek segítség nélkül hogy birjatok?

Figyelt kérdés
Van egy4 és egy 2,5 évesek és várjuk a tesot ed a két naggyal most kezd nehéz lenni.
2013. szept. 26. 08:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
5 éves a kisfiam és 8 hónaposak az ikreim. Vannak nehezebb napjaim, de ha éjszaka sikerül jól aludnom (akár 5-6 órát is), akkor minden rendben. Igaz az ikrekkel nem könnyű, de a fiam azért már "sokat" segít, ha másban nem, hát abban hogy eljátszik ügyesen, ha látja, hogy most nem tudok vele foglalkozni :) Mindig arra gondolok, hogy hipp hopp és felnőnek, ezek az évek meg már nem jönnek vissza soha. SZóval szerintem minden fejben dől el, úgyhogy én oda edzek :)
2013. szept. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem 3 hanem 4, a pici 3 hónapos, a lányom 3 éves, most kezdte az ovit, a két nagyobb már iskolás.

Semmi segítségünk nincs, a férjem dolgozik, nem könnyű, sőt nehéz, de tényleg minden fejben dől el.

A tieid biztos várják a tesót, ha megszületik, adj majd nekik apró pici feladatokat a baba körül, így ők is fontosnak érzik majd magukat, ebben a korban még lelkesen segítenek.

2013. szept. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem 3, hanem 6 kicsi...

2 elsős, 2 ovis, 2 itthon, 1 éjjel - nappal dolgozó Apuka, 1 strapabíró Anyuka. Nálunk ez a felállás. Van jobb nap, amikor minden flottul megy, én is haladok a feladataimmal, agyerekek is jól elvannak. Van nehezebb nap, amikor semmi nem úgy megy. És van ritka szar nap, amikor vagy beteg mindenki, vagy én vagyok nagyon fáradt.

2013. szept. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat. Igazából kicsit megijedtem,igaz mindet terveztük. Az lebeg előttem h más is megoldja.
2013. szept. 26. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!