Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónaposan mézet?

5 hónaposan mézet?

Figyelt kérdés
én úgy tudom, 1 éves kor alatt nem lehet adni. de az anyósom mindig mondogatja, ha ott vagyunk, hogy ő már 4 hónaposan adott a férjemnek mézes cumit, és nagyon szerette. a napokban pár percre kimentem a lakásból, és az anyósóm meg a férjem addig adtak mézet az 5 hónapos gyerekünknek, kicsit mérges voltam, mert előre mondtam, hogy nem adunk neki és kész. erre ma a férjem hazaállít 1 üveg mézzel, hogy ő majd minden este ad a gyereknek. hiába mondom, hogy nem lehet, meg olvasok neki netes cikkeket róla, nem érdekli, mert hogy anno ő is kapott és még sincs semmi baja. nem tudom mit csináljak, az üljünk le és beszéljük meg módszer nem működik.

2013. szept. 25. 19:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát én biztos nem adnék. Mézes cumi?? Ez most komoly? Majd ha nagyobb lesz, teába pl.

Amúgy a legkiakasztóbb, hogy a hátad mögött adták neki.

2013. szept. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

en eleg laza anyuka vagyok, nem tartok be mindent pontrol pontra de mezet es mogyorot biztos nem fogok adni a gyerekemnek 1 eves kor alatt.Ha ilyen tortent volna nalunk akkor tuti hogy tobbet nem hagynam a gyereket anyossal nehogy meg a vegen a palinkat is kiprobalja mert hallottam hogy azt is adtak a gyereknek regen....

nem ertem miert nem lehet az anya kereset tiszteletben tartani, az ilyen embereken kiakadok.

2013. szept. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Hopp, a csudaba Pisti, hat nem elejtettem a mezes uveget es eltort????

Aztan a tobbi is, szep sorjaban. Majd megunja - ha beszelni nem lehet vele. Esetleg vidd el magaddal a gyerekorvoshoz es mondja el neki o.

2013. szept. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
a legrosszabb, hogy a férjemet nem tudom meggyőzni erről. anyósomat nagyon szeretem amúgy, nagyon kedves és nem akart ő rosszat, csak nem fogja fel, hogy változnak a dolgok, és ma már az az elfogadott, hogy nem lehet adni és kész.
2013. szept. 25. 19:40
 5/16 A kérdező kommentje:
3-as ez vicces! :D már eldugtam a mézet biztos helyre, de ez csak ideiglenes megoldás...
2013. szept. 25. 19:41
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

nem irigyellek mert ha ilyen dolgot nem lehet vele megbeszélni,akkor mi lesz később..?


én a helyedbe eltüntetném a mézet,és ha keresné akkor mondanám,hogy: nem véletlenül nem ajánlják a hozzáértők-te a gyerekednek csak jót akarsz,és nem fog kapni 1 éves kora előtt,és kész.

állj a sarkadra,ne hagyd magad!

2013. szept. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősöm kisbabája a mézes teától került kórházba (önkívületi állapotba, még jó, hogy nem lett valami károsodása). Az anyukáját nem világosították fel, hogy 2 hónaposnak nem adhat mézet. Sajna kezdetektől tápszeres volt a baba, így kellett a folyadék...na azóta mindenről megkérdezi a védőnőt, hogy mikor mit lehet...
2013. szept. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon gáz! Én sem vagyok a könyv szerinti nevelés és hasonlók pártján, de azért 5 hónaposnak mézet??? Meg mi az, hogy majd a párod ad neki minden nap??? Miért nem reszelt almát ad minden nap? A legrosszabb, hogy nem úgy tesznek, ahogy te elvárod.
2013. szept. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én emlékszem , hogy 30 évvel ezelőtt mikor orditott a hugom anyukám mondta, hogy nyomja a mézbe a cumiját. A végén jó sürven nyomogattam mert feszt orditott. Még nagyon pici lehetett. Most én nem adtam még a 1,5 éves kisfiamnak ettöl függetlenül.
2013. szept. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Veszélyes lehet a méz egyéves kor alatt – állapították meg Angliában, miután az elmúlt évben három gyermek került kórházba új szülöttkori botulizmus miatt.

[link]

2013. szept. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!