Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van ennél tűrhetőbb ízű...

Van ennél tűrhetőbb ízű tápszer tejallergiás csecsemőnek?

Figyelt kérdés
Fél éves múlt a kisfiam, az orvosunk azt mondta, tejallergiás. Felírta a Milupa Pregomin tápszert, amit a kicsi nem hajlandó meginni. És nem is csodálom, büdös is és bűn rossz íze van. Valaki tud esetleg másfajtát, ami ennél tűrhetőbb ízű?
2009. nov. 6. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán a Milupa Pepti? A barátnőmék azt eszik és nagyon bevált náluk. Persze egyénfüggő, de talán egy próbát megérne.
2009. nov. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Érdekes mi is azt esszük 3 hónaposak vagyunk,de az én lányom egy húzásra megissza.Előtte más tápszert ettünk,a doki nekünk is azt mondta lehet nem fogja szeretni az ízét(úgy látszik az én lányom egy zabagép)!De hát ízlések és pofonok...:)

Remélem találtok mást ami majd ízlik a Manódnak!

2009. nov. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! A kislányom 4,5 hónapos korától kap kiegészítésnek HA Milupa tápszert. Mivel nem ízlett neki, sem ez, sem a Beba kipróbáltam azt, hogy Sinlac-ot kevertem hozzá, mely elnyomja azt a rossz ízt, és azóta ,megissza. Kezdetben felesbe kevertem, de most már több a tápi, és kevesebb a sinlack. kitapasztaltam, 1 csapott kanál tápihoz 30ml víz(ez adott), 1 púpozott kanál sinlac-hoz 15 ml vív kell. Remélem tudtam segíteni, és nektek is bevállik.
2009. nov. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Van még a Nestlé Al is! (vagy All)

a Pepti talán jobb ízű, mint a Pregomin, valóban.

Tuti biztos, hogy tejallergiás?

2009. nov. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hat és fél hónapos a kisfiam, vizsgálaton nem voltunk, de a háziorvosunk szerint egyértelmű. Két hónapja eltüntethetetlenül, vastagon koszmós a feje, és szegénykém tele van nagyon csúnya ekcémákkal. És amikor egyszer próbáltam neki tejpépet adni, egyrészt nem is fogadta el, másrészt a pár kanáltól is egy merő vörös folt lett az arca és a füle:(
2009. nov. 7. 23:23
 6/6 anonim ***** válasza:
A kislányom 2 hónapos kora óta tejcukorérzékeny. Mi is Pregomint ittunk először, a bőrgyógyász javaslatára cukorral vagy édesítőszerrel ízesítve (ő írta fel,hogy milyet használjunk, nem a sima kristálycukrot tettem bele!!!).Aztán használtuk az Aptamilt is de annak is bűn rossz íze van, végül 5 hónaposan egyáltalán nem itta meg a tápszereket, sorozatban hányta ki, a dokinőnk a Sinlacot javasolta, ezt is adtuk neki.
2009. nov. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!