Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kaptam egy 86-92-es méretű...

Kaptam egy 86-92-es méretű babazsákot (téli), kérdem én egy ilyen méretű babának minek babazsák?

Figyelt kérdés
Egy 86, 92-es méretű baba tudtommal már jár. Most adjam el, vagy mit csináljak vele?
2013. szept. 26. 15:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül jár, ez épp olyan 1 év körüli babára való , és akkor még nem minden baba jár, főleg nem úgy, hogy sétálni gyalogosan vigyed ki - nnna erre való, meg pl. szánkózásra...
2013. szept. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos. Az én kisfiam még nincs egy éves és 86-os ruhákat hord, még nem jár, mostanában állt fel. Egyébként ha már jár, akkor tudjátok használni, ha csak babakocsiztok.
2013. szept. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az én "kis" babám pl 86-os cuccokat már kap és nem mondhatom ,hogy jajj de nagy rá . 8-hós a cseppem . :)
2013. szept. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam jár már. Arra fogjuk használni a babazsákot, hogy télen, amikor korán kell vinni atesót, akkor addig gyorsan abba teszem és viszem a babakocsiba, ahelyet, hogy őt "fölöslegesen" le-föl öltöztessem azért a negyed óráért, amíg elvisszuk a bátyját. Az oviban, meg elég lesz lehúzni a zipzárt és nem sül be amig a nagyot intézem. Szerintem praktikus megoldás lesz.
2013. szept. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az én fiam lassan 2 éves lesz és hálózsákban szeret aludni, meg én is örülök, hogy abban alszik mert a takarót mindig lerúgta és nem is tudott benne jól aludni. Ha bundazsák akkor pedig téli sétákhoz lehet használni. Ha nem játszóterezni megyünk vagy nincs lehetőség sétálni akkor ilyen bundazsákba teszem télen. (orvoshoz menni, rokonokhoz menni tömegközlekedéssel, boltba lemenni, sétához, de tudom, hogy úgy is séta helyet alvás lesz stb.) Ha úgy érzed neked nincs szükséged rá akkor add el, mert azért vannak anyukák akik ilyen nagyobb méretben is még zsákot használnak.
2013. szept. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A fiam 15 hónapos, és kint a babakocsiban alszik napközben, télen is így volt, és valószínűleg idén is így lesz, nappal bent nem tudom elaltatni. Nekünk pl muszáj lesz bundazsákot venni.
2013. szept. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lányom is 86/92-eseket hord jó ideje és 1éves lesz még csak.És nem jár még.És babakocsiba való a zsák(bár én is overált vennék inkább),mivel jó darabig még az lesz az első közlekedési eszköze és nem a lábai.
2013. szept. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az Én Fiam 1 hét múlva lesz 1 éves, és a 86-os ruhák többsége még nagy rá, viszont már jár!
2013. szept. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Oksa, köszönöm, lehet még akkor nem adom el, mert arra nem is gondoltam, hogyha babakocsiba viszem ki, akkor egyszerűbb megoldás abba öltöztetni. Csak ki tudja mikorra lesz jó rá a 86-os méret mert még épp most növi ki a 74-est. :D
2013. szept. 30. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!