Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor- kire-és mennyi időre...

Mikor- kire-és mennyi időre hagytad először nyugodt szivvel ott a babádat?

Figyelt kérdés
nekem olyan érzés-mintha egy kis darab részem nem lenne velem,pedig tudom,hogy jó helyen van apával-nagyival,de mégis rohanok haza hozzá.pedig a nagyobikkal órákra is elmegyek-de nagyon fura érzés..
2013. szept. 26. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Sajnos hamar tápszeres lett, ill. volt lefejt tej és kb.egy hetes volt, mikor apával itthon maradtak - csak vásárolni szaladtam el - kb.40 perc volt, de olyan jól esett egyedül lenni és kimozdulni.

Férjemmel együtt kb.3 órára mentünk el amikor a baba 1 hónapos volt, anyósomra bíztuk - 3 gyereket felnevelt, az unokát imádja - senkinek nem lett lelki sérülése, hogy kimozdultunk.

2013. szept. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A férjemmel bármikor bármennyi időre magára hagyom, mert tudom, hogy a legjobb kezekben van vele.

Rögtön azután egyedül hagytam őket amint hazajöttünk a kórházból, mert annyira elegem volt a sok fekvésből, hogy elmentem egy órás sétára a kutyánkkal.


A lányom nagyijával (anyukámmal) is szívesen otthagyom pár órára, mert gyakran találkoznak, a gyerek szereti, anya is tudja kezelni, tudom, hogy nagyon figyel rá.

Most 10 hónapos.


Nekem amúgy egyáltalán nem rossz érzés elmenni nélküle.

Annyira ritkán van erre lehetőségem sajnos, hogy kifejezetten jólesik végre levegőhöz jutni, szinte rossz visszamenni, mert tudom, hogy 1-2 óra szabadság után megint jön 1-2 hét 24 órás szolgálat segítség nélkül (férjem sajnos messze dolgozik).

2013. szept. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

8 Naposab "kellett" otthon hagynom Anyumra

a NAV-ba kellett felmennem pestre,nem akartam hogy ott tologassam,ciciztessem szinte egész nap...nagyon sokan voltak

szerencsére literszám tudtam fejni.

de igen,.éreztem a hiányát..ujságot olvastam,de csak az járt a fejemben hogy most vajon mit csinál mamával !??

2013. szept. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
5 hetesen 1 órára a férjemre hagytam. Nekem is olyan volt, mintha a fél karomat hagytam volna otthon. pedig tudtam, hogy minden oké.
2013. szept. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos én a legnyugodtabb akkor vagyok amikor anyukámmal van. 5 hónapos volt amikor átvitte magukhoz. Előtte csak nálunk vigyázott rá pár órát. Apával is elvan, de ő egy fél óra után szól hogy azonnal menjek mert éhes/pisis/kakis/nyűgös...
2013. szept. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!