Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudnam hozzaszoktatni...

Hogyan tudnam hozzaszoktatni a porszivohoz?

Figyelt kérdés
11 honapos, de ha bekapcsolom a porszivot, visit, ugy megijed. Pedig eleg csendesen zug. Es nem csak a porszivotol, hanem akar melyik hazi-robot masinat bekapcsolom. Egyedul a funyirot imadja. Volt meg valakinek ilyen? Mikor valtozott meg?

2013. szept. 26. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Felveszed az öledbe, porszívó, egyéb amitől fél bekapcsol. Te nagyokat mosolyogsz, közben ha sirna mondod neki hogy nézd semmi baj. A lehető legnagyobb nyugalommal tedd mert megérzi. Én igy szoktattam hozzá minden hangos dologhoz.15 hónapos kislányom van.
2013. szept. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1* : lemaradt : Légy kitartó, 10/15 perc is kell mire beleszokik a zajba. Ezt csináld minden alkalommal amig nem látod rajta hogy nem fél. (Az enyém ha háttal van amikor bekapcsolom megijed, elszalad majd biztonságos távolságból már mosolyog mert látja hogy én is mosolygok, bohockodok neki.
2013. szept. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a hajszárítóhoz úgy szoktattam a lányom, hogy bekapcsoltam és látványosan örültem a hangnak, boldogan visongva, nevetve fújattam vele hol az én hajam, hol az övét, hogy lássa, ez egy szuper jó dolog.

Hátha nálatok is beválik, ha játékosan kezdesz el porszívózni, bohóckodni vele.

2013. szept. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Kiprobalom.
2013. szept. 27. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!