Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti adtok kakaót 1év körüli...

Ti adtok kakaót 1év körüli babátoknak?

Figyelt kérdés
Tápszerbe teszitek, vagy forralt tejbe?
2013. szept. 27. 14:21
 1/9 anonim ***** válasza:
13 hónapos kora óta iszik kakaót a fiam. Tejbe teszem neki, de a bolti tejet nem kell forralni, csak a házi tejet.
2013. szept. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%
Soha, egy évesen semi szüksége kakaóra.
2013. szept. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem adtam. Másfél éves már jóval elmúlt, mikor kapott először. Eddig kb 3 alkalommal, most 2 éves. Nem rajongok a kakaóért. Egyrészt szorulást okoz, másrészt agyon van cukrozva.

Viszont ha te szeretnéd, abba teheted, amibe jól esik, akár tápszerbe, akár tejbe. De tápszerből azt hiszem van kakaós ízesítésű is. Csak az már tejital néven fut.

2013. szept. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egy éves kora után a vagy banános tejitalt vettem neki (Milupa 12+), vagy natúrt. Ha natúr volt soron, akkor ízesítettem neki Nestlé Junior kakaós ízesítővel, vagy cikória kávával. Már 19 hónapos, tápi már nincs, csak tej ezzel a kakaóval, illetve Maci kávéval.

ÉN így láttam jónak!!!

2013. szept. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem, 15 hónapos és nem kapott még, nem is szándékozom adni, amíg szopizik :) majd 2 éves kora után gondolkodom, amúgy is tejfehérje érzékeny, de a kakaóra semmi szüksége.
2013. szept. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem
2013. szept. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem, de onnantól engedtem a nagyszülőknek. Ez kb havi 3-5dl.
2013. szept. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én adnék neki, de nem szereti. Sem a tápszerest, sem a tejes verziót.
2013. szept. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem.

Lányom kb 2 éves korában kapott első alkalommal.

Kisfiam 15 hónapos, de még fel sem merült -ő tejallergia gyanús, tejet nem is kap kb 2 éves koráig-.

2013. szept. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!