Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes vagyok, a babám nem...

30 hetes vagyok, a babám nem valami aktiv gyerek keveset mozog, szinte nem is érzem csak este mikor lefekszem. De minden nap mozog esténként, meg napközbe is csak keveset. Kell aggódnom?

Figyelt kérdés
eddig uh. minden oké volt, magzatviz is elegendő, és a 20 héttől érzem a mozgásokat de akkor is ilyen keveset mozgott, tehát végig ilyen volt. baj ez? volt valakinek ilyen? remélem egészséges lesz. a doki ma azt mondta számoljam meg este 6-8-közt mennyi mozog pihenő állapotban,4 napig és hivjam fel. hétfőn megyek uh-ra. a 26 héten minden oké volt. aggódjak?
2009. jan. 26. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szia!


én soha nem számoltam, pedig az én babám is nagyon nyugis baba volt. Most már öt hónapos és a mai napig nagyon nyugis. Nem hiszem, hogy lenne valami baja, ha minden vizsgálat rendben van.

2009. jan. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
eddig rendben volt, hétfőn megyek 31 hetes ultrahangra,remélem minden oké,csak a doki megijesztett hogy többet kéne ficánkolnia. de szerinte összeszedi magát.
2009. jan. 26. 20:56
 3/5 A kérdező kommentje:
most számoltam, 1 ora alatt 35 mozgás, percenként 1-et számoltam az jo,? ebben voltak olyanok amit tényleg csak ha figyelem akkor érzem.
2009. jan. 26. 21:42
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia, én úgy hallottam nem egy ismerősömtől és még a védőnőm is mesélt olyan higgadt és nyugodt babákról, akik úgy mond keveset mozogtak. Nem feltétlenül jelent rosszat, ha keveset mozog. Ahogy az előttem szóló is írta, születés után is nyugodt a babája. Én is ilyet ismerek. Ugyan az én babám a másik véglet, mert én azon aggódok néha, hogy semmit sem alszik, egésznap engem piszkál. Ma épp arra gondoltam, hogy mit kezdek vele, ha megszületik és akkor is ilyen kis nyugtalan egésznap mocorgó lesz :)


Szerintem nincs miért aggódni,

Boldog babavárást!


37 hetes kismama

2009. jan. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy már aggodj.Az én kisfiam,most született jan.15.-én.A terhesség alatt végig nagyon nyugis baba volt,én is csak akkor éreztem, amikor te,néha lefekvésnél,bár akkor is noszogtatni kellett,és kevesett nappal.

A CTG-t végig aludta,ezért az mindig rossz volt.Most itt szuszog mellettem és makkegészséges.9/10 Apgarral született.

Én is aggódtam, most már tudom feleslegesen,ezért mondom neked, hogy ne izgulj.Egyébként nekem vastag volt a hasfalam, és mellső fali a placentám,lehet, hogy neked is, és ezért érzed kevesebbet mozogni.

2009. jan. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!