Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen a rossnmann (babydream)...

Milyen a rossnmann (babydream) bébiétele? Szereti a babátok? Próbáltátok már?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat.
2013. szept. 28. 08:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt szimpatikus,túl sűrű,nehéz megkeverni.De a lányom mindent megeszik,szóval ezzel se volt gondja.
2013. szept. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem annyira nem jók. Ahhoz képest nem is olcsó. Én inkább Hamé párti vagyok. Gyümölcsöset szinte abból veszek. Főzelékeket pedig főzöm neki. Sokkal olcsóbb és fél óra alatt kész is.

Én nem ajánlanám.

2013. szept. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyszer vettem 3 üveggel. Mindhárom megmaradt. Szerintem nem jók. Olyan, mintha fűrészpor íze lenne. Bebivitat, Kecskemétit, Hippet, Unilevert kapott máskor. Ezeket mindet szerette.
2013. szept. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,lebeszéltetek róla:-)Általában főzök neki,de már többször volt olyan,hogy nem volt hajlandó megenni,pedig korábban ugyanaz ízlett neki..jó,ha van itthon pár üveges,eddig az univerből kóstolt 2 fajtát meg gyümölcsös kecskemétit.
2013. szept. 28. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!