Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak 15 hónapos...

Mit csináljak 15 hónapos fiammal ha csak kézben akar lenni?

Figyelt kérdés
már 2 hete hogy az utcán sem sétál melettem hanem fel kell venni és vinni kell a kezemben,különben üvölt az utca közepén.a lakásban is állandóan cipeltetni akarja magát,sőt már az etetőszékben sem hajlanDÓ ENNI CSAK AZ ÖLEMBEN!MIÉRT CSINÁLHATJA EZT?KB 1,5 HETE KEZDŐDÖTT!
2013. szept. 28. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Hisztizik és el is éri vele amit akar.Hagyd cirkuszolni,tedd vissza a babakocsiba és leszokik róla.Tudatosan hazsnálja már a hisztijét...
2013. szept. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szeparációs szorongás.Gondolom a wc-re is követ. Majd elmúlik azt mondják.Nálunk még tart másfél éves a lányom, bár már nem olyan durva.Ne vedd fel ha nem muszáj hagy sírjon egy picit.
2013. szept. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem is ez szorongás, nem azért csinálja hogy idegesítsen hanem fél. szüksége van a közelségedre na de tényleg nem lehet mindig cipelni :/. remélem hamar átestek rajta, az én lányomnak másfél hónapig tartott.
2013. szept. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát igen,jönne utánam a wc-re is de nem engedem és addig üvölt meg veri az ajtót amíg ki nem jövök!persze addig nincs egyedül.az utcán is ezt csinálja az a baj és mindenki minket néz meg kérdezik a szomszédok hogy miért sír a gyerek!gondolom tetézi a dolgot az is hogy 2 hete beteg.de remélem hamar túl leszünk rajta!mert sajnos mozdulni sem tudok tőle!
2013. szept. 28. 11:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Meg is adtad a választ: azért, mert beteg. Emlékszem, közel 2 éves volt a fiam, én pedig 8 hónapos terhes, amikor elkapta a 3 napos lázat, és egész nap a karomban kellett sétáltatni. Az se volt jó neki, ha ültem vele, hát képzelheted, milyen "jó" volt. Aztán meggyógyult, és minden visszaállt a régi kerékvágásba.
2013. szept. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!