Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Camilia homeopátiás szerrel...

Sziszi1118 kérdése:

Camilia homeopátiás szerrel kapcsolatban van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Kislányom 11 hónapos és csak most jön az első foga. Rengetegszer ébred éjszaka, nappal nyűgös. Amit használok: dentinox és gengigél baby. Viszont ez kevés a nyugodtabb alvásához.

#fogzás #Camilia
2013. szept. 28. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk nem vált be, de ettől még a te babádnak jó lehet.
2013. szept. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk sem segített sajna. Az osanit jobb volt, illetve a viborcul is. A dentinox csak kb negyed óra. Amikor nagyon szenvedett akkor adtam nekik egy kis nurofent, 1-2 ml-t.
2013. szept. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat. Akkor nem csak az én babámnál nem hatott. Kipróbáltuk ezt a 3 napos kúrát a Camiliaval, mert több napig nem javasolják, de semmi javulás. Kezdek belenyugodni, hogy az én kislányomnál semmi sem hatásos. Este 7-kor már nurofent adtam, hogy végre nyugodtabban pihenhessen. 8-tól fél 9-ig aludt viszonylag nyugodtan. Onnantól pedig dobálja magát felébred,felül nyöszörög,de nem sír,hogy neki nagyon fáj valami... Viburcolt még nem próbáltam,de ha a nurofen sem segít... Igaz a nurofent nem szívesen adtam csak ki szerettem volna próbálni,hogy használ-e. Már kezdek kételkedni abban,hogy a foga miatt ébred kb.20-szor/éjszaka. Habár tegnap már sértette az ujjamat a fogacska mikor bekentem neki. Szóval már áttört. Addig fáj,míg teljesen kibújik?
2013. szept. 28. 22:51
 4/5 anonim ***** válasza:

Chamomilla-ra gondolsz?

Használd nyugodtan 3 napnál tovább, sőt 3 nap semmit nem fog használni.

15 CH-akár félóránként 5 golyót is. Plusz Mercurius solubilis 9 CH napi 2x5 golyó.

Gyógyszerész vagyok, használd nyugodtan, minden betérő anyukának ezt szoktam javasolni.

Ja és oldd fel vízben, a félrenyelés veszélye miatt és tartsd be a homeopátiás szabályokat.

2013. okt. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,de nem a Chamomillara gondolok. Ez nem bogyó,hanem folyadék 10 db. 1ml-es csomagolásban. Camilia a Boirontól. Én Szlovákiában élek, valószínű Magyarországon nem lehet ilyet kapni. Erre az van írva,hogy 3 napnál tovább nem adható. Egyébként napi 2-3 alkalommal kell használni. Már kijött az első foga,de még mindig nem alszik. Van,hogy 10-15 alkalommal ébred vagy pedig kb. 5-ször,de abbol 1-szer 2-3 órára. Már abban sem vagyok biztos,hogy a fogzás a bűnös. 11 hónap alatt még nem aludt át egyetlen éjszakát sem, min. 2-3 x felébred. Azért köszi szépen a javaslatod. Egyébként tegnap este adtam neki citromfű teát,de csak 50 ml-t ivott meg a 200 ml helyett,mertkésőn kezdtem neki adni. Viszont jobban aludt (kb. 10-szer ébredt,de legalább víz+cumi után visszaaludt és nem volt fent 2-3 órát).
2013. okt. 5. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!