Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Karrierista kisbabas anyukak!...

Karrierista kisbabas anyukak! Erzitek neha azt, hogy elborul az agyatok a sok otthonulestol?

Figyelt kérdés

Azoktol kerdem foleg, akik szules elott latastol mikulasig dolgoztak (es szivesen csinaltak amit csinaltak!) es most csak a babat lassatok el es nincs is akire rabizni. Nem erzitek, hogy tompultok el agyilag ettol a mostani eletmodtol? Nem vagytok ingerlekenyek emiatt? Ez a nagy fordulat az eletetekben nem kezd nyomaszto lenni egy ido utan?

Imadom a gyerekem, de jo lenne azert neha, ha ki lehetne kapcsolodni ugy mint regen. Csak ulni es szotyizni, sokaig benntmaradni az irodaban, delig aludni hetvegen, stb.


2009. nov. 7. 14:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
nem. örülök, h itthon lehetek a fiammal és én nevelhetem. eszembe sem jut visszamenni dolgozni. a délig alvás meg... alszom délben, mikor a picúr is:))
2009. nov. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%

Én nem vagyok karrierista és szeretem a kislányom nagyon(1 éves),DE nagyon hiányzik a munka,az emberek jövés-menés(én nem irodában dolgoztam).Ráadásul menni sem nagyon tudok hova(játszóház stb.)mert nem nagyon van pénzünk.Én is érzem,hogy tompulok,néha keresem a szavakat...

Mondjuk anyukám 1-2x vigyáz/hó a lányunkra és fel is "frissülök"de nem valami sok.

Tavasszal megyek angolra,hátha segít valamennyit.

2009. nov. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
en 1 eve vagyok csak itthon
2009. nov. 7. 15:10
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
Na nekem aztán tényle volt akrrierem, sokan hülyének is néztek, hoyg "pont most" megyek el szülni, de már 34 vagyok, gondoltuk itt az ideje. Nehezen tudtam elképzelni, hoyg itthon üljek. Most viszont egyáltalán nincs kedvem visszamenni dolgozni, nem is megyek, jöhet a kistesó! Nem hányzik az iroda és a cég problémái. Nem kell otthon sem feltétlenül eltunyulni szellemileg, sokat olvasok, tőzsdézek stb.
2009. nov. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
63%
Utolsó vagyok: úgy látszik, gépelni már el is felejtettem... :-)
2009. nov. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

en is olvasok, de az tulzas hogy sokat

este miutan mindennel vegeztem akkor olvasok kb ejfelig, persze igy masnap komas vagyok altalaban

Nappal az a pelenkazas, az etetes, altatas fozes es setaltatas egyik a masikat eri, ugyhogy akkor az en "okosodasom" ki van zarva.

2009. nov. 7. 16:14
 7/14 anonim válasza:
71%
Szia!Én együttérzek Veled, mert teljesen hasonló helyzetben vagyok. Nagyon unom már, hogy házirabszolga lettem, és nagyon hiányzik a régi életem. Imádom a gyerekemet, és ma sem csinálnék máshogy semmit, de be kell vallani, hogy van, aki nem erre született. :( És ne érdekeljenek az "én anyukának születtem" típusok, mert ők sohasem fognak megérteni. Néha tényleg próbálj tejesen kikapcsolni, és az feltölt...egy időre.
2009. nov. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Mivel mi családi vállalkozásban dolgozunk a férjemmel, így meg tudtuk oldani, hogy osztottan legyünk itthon gyed-en (LEGÁLISAN) és nagyon örültem ennek!

Igen én mondhatni, hogy karrierista is vagyok, mert szeretem a munkát, de az is nagyon fontos volt, hogy a gyermekemnek van egy apja akihez ugyanúgy ragaszkodjon, mint hozzám!

Mindennap bementünk már pár hetesen a boltba és ott töltünk pár órát szokja a kislány is, hogy hol dolgozunk.

Nagyon sok mindenben segített ez a megoldás!

Üdv egy 17 hónapos anyuka aki 16 hetes kismama is.

2009. nov. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nekunk is csaladi vallalkozasunk van, de en nem tudom megoldani azt hogy bemenjek (annak ellenere hogy ugy terveztem meg mielott meglett volna a baba), mert mergezo a festek, ragaszto, stb. amivel nyomtatnak, festenek, ragasztanak.

Ugy egyeztunk, hogy amig szoptatok, addig nem megyek be. A gyerekkel, csak latogatoba megyunk max. fel orara.

2009. nov. 7. 20:12
 10/14 anonim ***** válasza:
78%
Abszolút csatlakozom hozzátok. Egy éve vagyok itthon és mélyponton vagyok. Nem a tompulás miatt, mert egy elég kemény suliba járok a baba mellett, hanem a házirabszolgaság miatt. Egyszerűen nem tudom megszokni. És a szabadság mellett legjobban a karrierem hiányzik. Hogy a szűk családon kívül is fontos vagyok, számítanak rám, van egy bizonyos szerepem egy nagyobb közösségben. Hogy gondolkodni kell, feladatokat megoldani, tárgyalni, legjobb megoldáson agyalni. Nem a konkrét cég hiányzik, hanem amit a munkába járás jelent. Uh alig várom hogy végezzek a suliban és újra belevethessem magam. Pedig tuti h kemény lesz és a manó mellett talán már nem is fog úgy menni mint előtte, na ettől parázok igazán. Imádom én is a kicsim és ne gondoljátok h megbántam h szültem, vele teljes az élet, de egy szeletkét muszáj lesz visszakapnom a régi életemből is! :)
2009. nov. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!