Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A nők nagy része mért csak a...

A nők nagy része mért csak a gazdag, sikeres, karrierista férfiakra buknak?

Figyelt kérdés
2011. jún. 19. 20:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
41%
ösztönök
2011. jún. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%
Mert a sikeres gazdag férfiak egy sokkal jobb minőségű életet tudnak biztosítani számukra.
2011. jún. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
15%
Mert k.urvák.
2011. jún. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
59%

Valamiért úgy érzem, te nem vagy az. Azért, mert senki nem akar egy vesztessel lenni, aki semmit nem kezdett az életével.


Ja, és ha "nagy része", akkor bukik, nem buknak.

2011. jún. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegyik.24 vagyok,dolgozok.Párom 25 épp most végez fősulin,és szüleivel lakik.Tehát se gazdag,se nem sikeres..De imádom (L)
2011. jún. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
62%
Mert a biztonságot keresik, amihez kell a pénz is. Ez szerintem érthető.
2011. jún. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
87%

Ha valóban a nők nagy részére(!) vonatkozik a kérdés, egyet kell értenem. Persze kivételek mindig vannak.

Szerintem nem az ösztönök miatt van ez, hanem azért, mert egyszerűen kényelmesebb beházasodni egy paradicsomba, mint megkeresni a saját kenyeredet. Ilyen egyszerű, nem kell ezt túlbonyolítani. S mivel a társadalom még anno kitalálta, hogy a férfi jár melózni és a nő vezeti a háztartást, belerögzült az emberekbe, hogy a férfinak kell többet keresnie, így igencsak könnyű dolguk van a nagyravágó r*bancoknak, hiszen mindenki számára elfogadott, hogy a férje jóval többet keres náluk. Így nem olyan feltűnő a dolog.

Szvsz ennyi a történet.

2011. jún. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
94%
Sajnos az én barátom sem gazdag, sikeres vagy karrierista, de tisztességesen dolgozik, ez épp elég, és ettől függetlenül nagyon szeretem...más területeken, amik nekem fontosabbak:-), épp azért tud sikeres lenni, mert nem stresszel annyit a karrierjén...
2011. jún. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Bár én is azt csináltam volna.
2011. jún. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
72%
Én meg utálom azokat a férfiakat, akik irigységből vagy nem tudom miből folyton ezzel foglalkoznak. Szerintem ez az önbizalomhiány magas foka. Könnyű azt mondani, h a nők csak a gazdag, sikeres férfiakat szeretik, ahelyett, h belátnák, hogy kiállhatatlan megkeseredettek, mert nem érték el, amit akartak...a nők inkább a magabiztos férfiakat szeretik.
2011. jún. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!