Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajándékügyben kellene segítség...

Ajándékügyben kellene segítség! Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Abban kérném segítségeteket, hogy mit vegyek a fiam keresztanyjának karácsonyra?

ti mit ajándékoztok a keresztanyának?

azt tudni kell, hogy a legjobb barátnőm, de mióta meg van a fiam teljesen ellentétesen gondolkodunk (eddig nem volt ilyen gondom, mindig tudtam mit adjak) de most a fiam nevében is kell valami könyvre gondoltam, de milyen legyen?

ti pl. minek örülnétek?

neki nincs gyereke, férje, még éli az életét dolgozik, tanul, buliba jár...

nincs komoly kapcsolata éli az életet.

Segítsetek légyszi, mert egyszerűen nem jut eszembe semmi jó, parfüm kilőve más az ízlésünk, nem hiszem hogy eltalálnám amit szeretne.

Megkérdezni nem akarom mert azt mondja nem kér semmit.

tehát van ötletetek?


köszönöm!!!!!


2009. nov. 7. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
csinálj neki egy naptárt.esetleg olyan képekkel amiken együtt vannak,vagytok.ha nincs még lehet csinálni ilyen képeket.
2009. nov. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

de én hogy csináljak naptárt? esetleg csináltatok ez nem is rossz ötlet de sajnos nincs olyan sok fotónk amin ő is rajta van nagyon messze lakunk egymástól kb 2 havonta találkozunk.

vagy egy bögre, párna a fiam fényképével?

ennek örülne? és emlék is maradna na ez tök jó

köszi az ötletet

2009. nov. 7. 18:52
 3/7 anonim ***** válasza:
az is jó ha csak a baba képét rakod a naptárra.a naptár hasznos,és ha olyan valaki van rajta akit szeretünk,plusz jó.szerintem a bögrének is örülne,vagy hűtőtűmágnes.esetleg egy póló,amire a baba képe van nyomtatva.első voltam.
2009. nov. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Baba képe bögrére nyomtatva,mellé meg egy ajàndék könyv utalvànyt.Akkor ö megtudja venni,ami neki tetszik.
2009. nov. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de még is Ti milyen könyvnek örülnétek? (ne babás legyen ő még nagyon nem akar)
2009. nov. 7. 19:29
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát sztem ha ő még bulizik, meg iskolába jár, akkor a bögre jó ötlet, meg vegyél neki vmi bulizós felsőt, ha a méretét tudod, nagy baj nem lehet.

Vagy vásárlási utalványt, mondjuk 5000 Ft értékben, és arra váltja be, amire akarja.

Esetleg valami kiegészítőt, egy táskát, a mobiljára valami ékszert. Ha tudod, h van valami hobbija, akkor azzal kapcsolatos könyvet.

2009. nov. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

sk keszitett bizsutaró, exertarto doboz


mobiltarto cuki v elegans v bulizos

2009. nov. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!