Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Székrekedésre mit javasoltok,...

Székrekedésre mit javasoltok, Hét hónapos baba?

Figyelt kérdés
mindenfélét eszik, de akkor sincs normális kaki.
2013. szept. 29. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a tejallergia okozta. Esetleg próbáld meg 2 hétre, hogy elhagyod a tejfehérjét. Ha tápszere olyan tápszert íratsz fel. Ki tudja. Sokmindentől lehet. Nálunk ez okozta, csak későn jöttek rá.
2013. szept. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nálunk segített a hozzátáplálás, igaz nem azonnal kellet néhány hét, eleinte néhány élelmiszer pl répa, rízs nagyon megfogta.

Őszibarack: lányomnak a hozzátáplálás elején naponta adtam, nála segített, a fiamnál nem annyira.

Míra víz: ez bejött, de nagyon rossz az íze, nehéz megitatni.

Laevolac: hozzászokhat, és nálunk nem mindig segített

Glicerines kúp: végszükség esetén

Hőmérőzés: ezt mi soha nem próbáltuk.

Egyébként tápos vagy tejcsis? a tápot lehet, hogy érdemes lenne cserélgetni.

Szóval próbálgatni kell, hogy mi jön nálatok be:( Egyébként milyen gyakran kakil? Nagyon erőlködik?

2013. szept. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elvileg naponta produkal olykor ket naponta..tapszert ritkan kap injabb azt a keves tejet amim meg van... Homerozest probaltuk semmi. Tegnap es tegnapelott is kapott glicerines kpot mert nem burta kitolni es mar szenvedett. Nem akarok nkmeki ma is adnu de fogalmqm sincs mi a fenet csinalhatnek meg vele. Neztem neki direkt szejrekedesre recepteket kap ketszer gyumilcsoT/nap almqt barackot szolot..banant egyaltalan nem is kap..a krumplit is melloztem par napra. Ami segit az a paradicsomos krumpli fozelek megis. De tenyleg minden nap azzal kene tomnom szegenyt {bar legalabb tenyleg szereti}. Egyszeruen faraszt mar lelkileg mindig azt lesni h kaiilt e ; ha igen akkor rendbwn van e a kis lyuka (kicsit megszakadt rajta a bor legutobb tudom h az fajdqlmas, kenegettem neki napokg h hamosodjon es rendbe jojjon..), es vegul de nem legutolso sorban a suenvedes ahogy kuzd vele. Nagyon eleg mar... Van egy fantasztikusan oreg haziorvosnk akinek a tanacsaival semmit se erek mindehhez es egy vedono akit abszolut nekem kell a munkaja vegzesere birni. Fogalmam sincs mit kezdjek szegeny gyerekkel.
2013. szept. 30. 03:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát én mégis az almát tudom neked ajánlani, próbáld ki hogy kétszer egy nap gyümölcs gyanánt almát kap (nem savanyút), két nap után működnie kell. Sima alma, mert a babakonzervben van rizskeményítő, az fogja a székletet.
2013. szept. 30. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én nemrég hallotta, hogy az alma nyersen hasfogó, de ha párolod, már nem :) én kipróbálom ma
2013. szept. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Itass vele több folyadékot, lehet hogy nem iszik eleget. Ha megissza a tápszert a milumil konfort 1 székrekedéses babáknak van kitalálva, az enyém is ezt itta sokáig (azért váltottam, mert vagy négyszer kakált naponta). Próbáld ki, hogy adsz neki probiutikumot (pl. prokid) kicsit helyrehozza a beleket. Etess vele kefirt, szilvát, őszibarackot.
2013. szept. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sok folyadékot itass vele ez fontos.

Kamillatea székletlazító.


És amit még adhatsz neki: szilva ( ezt vehetsz üvegesben is Kecskemétiben van úgy tudom), sütőtök


Nekem még a spenót is meghajtja a kisfiam.

2013. szept. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!