Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A körte tényleg székrekedést...

A körte tényleg székrekedést okoz?

Figyelt kérdés
Tegnap körtét adtam a kislányomnak (8 hónapos), és anyósom mondta hogy nagyon vigyázzak vele, mert székrekedést okozhat. Tényleg így van? Én eddig úgy tudtam hogy inkább hasmenést csinál a körte...
2013. szept. 30. 10:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer apósom mondta, hogy székrekedést okoz, mástól még nem hallottam. Az én fiam amikor még ekkora volt, pár órán belül fosott tőle. Párszor próbálkoztam vele, de aztán inkább hanyagoltam, mert ilyen "pelusból kifolyós kakija" lett tőle minden alkalommal. Most már két éves, és most már nincs gondja a körtével.
2013. szept. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Általában befogja a babákat, de attól persze nyugodtan adj neki.

Én az ilyen ételeket kompenzálni szoktam ellentétes hatásúval (pl. rizs mellé szilvát adok, körte krumplival stb.)

2013. szept. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fiamnak ment a hasa tőle:)
2013. szept. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
En ugy tudom segiti az emesztest, mert tele van rosttal. 2 hete szultem, nekem segit:)
2013. szept. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megkóstoltattam a kislányommal és neki is hasmenést okozott inkább :)
2013. szept. 30. 13:37
 6/8 anonim ***** válasza:
Kislanyom majdnem minden nap eszi, es sem szekrekedese, sem hasmenese nincs tole.
2013. szept. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Érdekes, én mindig banán mellé adtam, hogy lazítsa kicsit. Lehet, hogy olyan mint az alma. Az is van, akinek fog, van akinek lazít. Ki kell tapasztalni.
2013. szept. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy működik, mint az alma, típustól függ, hogy fog vagy lazít, mert pl: az édes alma lazít, de a savanyú, meg fog.
2013. szept. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!