Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gabonapép okozhat székrekedést?

Gabonapép okozhat székrekedést?

Figyelt kérdés
Már egy hónapja elkezdtük a hozzátáplálást és eddig nem volt gond a kakival. 4 napja adom neki a gabonapépet gyümölcsbe keverve, most lesz a harmadik nap , hogy nem kakil. Lehet, hogy ez fogta meg neki? Amúgy nincs felpuffadva és nem látszik rajta, hogy fájna a hasa de persze tudom, hogy azért kéne már az a kaki. Ilyenkor ne adjam neki egy pár napig?
2013. júl. 24. 10:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Lehet, hogy az fogta meg neki. Próbálj meg olyat adni a babádnak, ami meghajtja, tornáztasd a lábát, nyomkodd a hasához, nálunk volt, hogy a hőmérő is segített. De 3 nap elteltével már a rég a dokit kéne, hogy hívd!
2013. júl. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kekszet keverj a gyümölcsbe.
2013. júl. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Ha 4 hónaposan kezdtétek a hozzátáplálást, akkor még kekszet ne adj neki, mert fél éves kortól javasolt a glutén bevezetése. Inkább add neki tejpéppel!
2013. júl. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszi a válaszokat. 7 hónapos lesz és most érkezett meg a barna pelus. ( Talán előbb kellett volna kérdeznem :-P ) Nem erőlködött simán kijött és nem volt kemény sem. Nem tudom miért nem sikerült akkor eddig neki. További szép napot mindenkinek:-)
2013. júl. 24. 10:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy megoldódott:D

Nézd meg a neten a székletfogó és a székletlazító ételek listáját, és ezzel mindig fogod tudni szabályozni a pelusgondokat:) Mi a beöntésig is eljutottunk:( Utána a lista alapján etettem a kicsim, és bevált, nem volt gond!

2013. júl. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia, köszönöm szépen, eddig is igyekeztem úgy összekombinálni a gyümölcsöket/ zöldségeket, hogy lehetőleg ne fogja meg neki de most így jártunk. Sajnálom,hogy beöntés kellett a picidnek, remélem mi nem fogunk így járni. További szép napot:-)
2013. júl. 25. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!