Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első babások, Ti minden nap...

Első babások, Ti minden nap kiviszitek ilyen időben a levegőre 3-4 hós babátokat?

Figyelt kérdés
Azért kérdezném azokat, akiknek egy babájuk van, mert akinek van nagyobb tesókája, azzal biztos mennek oviba, suliba...
2013. febr. 18. 15:37
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
0%
Nem:) A család nőtagjai szerint kéne. Szombaton jó idő volt, lehetett sétálni. Az a baj, panelban lakunk, nagyon macera lemenni, aztán ha sár, eső stb. van, az egész folyosó olyan, azért beszólnak a szomszédok, szóval lehet feltakarítani, utána a kocsi kerekeit is, az előszoba is olyan lesz... Lehet lusta vagyok, de ha egyedül viszem le, akkor nem tudok órákat takarítani utána, mert nincs el addig:(
2013. febr. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
83%
Fiam decemberi, én kivittem -5 fok felett, illetve hanem volt orkánszél.
2013. febr. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
77%
Ha eso van vagy nagyon hideg akkor nem. De egyebkent igyekszem minden nap. Amikor beteg voltam akkor se mentunk ki.
2013. febr. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
0%
Nem viszem ki túl sűrűn.Utál öltözni,nem tud mozogni a ruháiban rendesen...Nincs kedvem lemászni a 4.ről vele meg fel.Ráadásul 2hétig náthás volt,most köhécsel picit.Általában védőnőhöz viszem,gyerekorvos meg párom elé ha megyünk boltba együtt.Heti 1x viszem ki.Ha jobb idő lesz és nem kell már annyira felöltöztetni,meg ha megszületik ismerösék babája is és lesz kivel mennem,akkor majd többet viszem már.De igy csak macera,mert ébren sem szokott annyit lenni,meg nem bir magával...
2013. febr. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos nem. Engem is ezzel macerálnak, hogy építsem be a napirendjébe. De nem mindig találom megfelelőnek az időjárást meg van, hogy annyi más dolgot is kell csinálni itthon, hogy kihagyom. Azért ha tehetem megyünk, majd tavasztól már jobb lesz. Te kiviszed?
2013. febr. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

én minden nap viszem sétálni 1-1,5 órára.levegőre mindkettőnknek szüksége van. ha esik az eső, akkor persze rövidebb a séta, vagy zárt helyre megyünk, vagy bevásárlunk. a hóesést pedig kimondottan élvezte, a szájával kapkodta a hópihéket :)

én kint tudom hagyni a folyosón a babakocsit (az igencsak szegénységi bizonyítvány lenne, ha valaki babakocsit lopna....)

és pont nem érdekel, ha időnként behozom a latyakot a folyosóra, ha van időm, akkor takarítom fel. eddig még senki nem szólt.

persze azért ügyelek arra, hogy ne sártengerben tologassan a kocsit :)

2013. febr. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Hát sajna én sem viszem ki minden nap, és már lelkiismeretfurdalásom van emiatt....csak addig alszik, amíg tolom és 3 órát csak nem tologatom, így ha a napirendjében épp egy nagy alvás jönne, akkor tiszta nyűgi és persze nem mindig ugyanakkor alszik minden nap. Van, hogy délelőtt van hogy ebéd után alszik nagyot. Vagy ahogy írta valaki, az én babám is utál öltözni, van, hogy üvölt a babakocsiban és mocorog benne, hogy vegyem már ki, vagy a hideg, a szél, az eső...és úgy ézem, mindig kifogásokat keresek, miért ne kelljen kimenni...
2013. febr. 18. 15:52
 8/26 Disi ***** válasza:
85%
Pedig most még könnyebb lenne :) Tavaly télen mániákusan vittem minden nap levegőre, csak ha nagy eső vagy köd volt akkor nem mentünk. Most 19 hós a kislányom, szétszedi a lakást ha nem megyünk valahova, szüksége van a levegőre neki és nekem is. Persze mi sem megyünk minden nap, de leszaladunk boltba vagy kenyérért. Ja és most sem szeret öltözni, 5* körbeszalad még a lakásban mire elkészülünk. Úgyhogy nem akarok senkit bántani, de igen ezek kifogások :) Anyukám mesélte hogy mikor mi picik voltunk neki nem volt ideje babakocsiban tologatni minket (5-en vagyunk tesók) úgyhogy felnőttünk így is. Most így utólag visszagondolva én is rettentő nehéznek éltem meg az első hónapokban az elindulást, egy óra volt mire összeszedtem magunkat. Tényleg nem akarok senkit bántani, én is ugyanezen mentem ám mint ti, csak én mániákus voltam ahogy írtam is. De később sem lesz könnyebb semmivel.
2013. febr. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 Jégtánc ***** válasza:
85%
Minden baba utál öltözködni:)) Mindhárom gyermekem téli,és minden nap ha az idő engedte kimentünk.Most a kislányommal is minden nap kimegyünk.Nekem is jót tesz,nem fásulok be,neki is szintén jót tesz.
2013. febr. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
75%

Szia.

Én mindennap kirakom az erkélyre(panelba lakunk)csak ott alszik(akár 3 órát is egyfolytában),lakásba egyszerre csak 10-15 percet,van hogy még annyit se.Már 2 hónapos kora óta így csináljuk,most lesz 4 hónapos,és nagyon szeret kint lenni.:))

2013. febr. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!