Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki teát ad inni a babájának,...

Aki teát ad inni a babájának, milyen fajtát ad, illetve hogyan készíti el? Van- e időkorlát, amin belül el kell használni?

Figyelt kérdés
2013. szept. 14. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:

1 ÉVesemnek : ÉDeskömény tea , csipkebogyó tea

2 Naponta főzök frisset

2013. szept. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

volt hogy mecsek béby teát kapott simát

meg volt hogy mecsek kamillás,édesköményes teát

filterest,belelógattam pár percig és ennyi,volt hogy csipet cukrot tettem bele nem nem ízlett neki.

de volt hogy vettem gyerek pickwick teát,az koffeinmentes

gyümölcsös tea..

attól függ mennyit isznak belőle.

egy üveggel ha szomjas megisznak,kb 130 ml..


de max 2 napig adnám a babámnak tovább nem,és hűtőbe tárolnám és felmelegítem langyosra..

utána meg főznék frisset-

2013. szept. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mecsek baby vagy bármi, ami kifejezetten babáknak készült filteres. Naponta főztem újat.
2013. szept. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En kamilla teát adok a 11honaposomnak cukor nélkül, minden nap frisset csinálok!
2013. szept. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mecsek babytól hasfájása volt a lányomnak, úgyhogy utána Babamosoly teát adtam neki néha, pici gyümölcscukorral ízesítettem neki. Minden nap frisset főztem, én sem iszom meg az előző napi teát, frisset főzök magamnak is :)
2013. szept. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!