Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha úton vagytok 15hós babátokk...

Ha úton vagytok 15hós babátokkal, mit adtok neki ebédre? (bébiételen kívül)

Figyelt kérdés
2013. okt. 1. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Már hogy értve úton? Kirándulni? Miután azt eszi, amit mi, így ilyenkor is azt. Általában ilyenkor étteremben eszünk és eszik az én kajámból. Ha mégsem megyünk étterembe, akkor csinálok szendvicset és azt eszi ő is.
2013. okt. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy nem vagytok otthon....:)
2013. okt. 1. 15:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Hétköznap ebédre mi mindig itthon vagyunk. Hétvégén, ha nagyszülőknél vagy valahol vendégségben vagyunk, akkor ugye ott is főznek, tehát ebéd kérdés megoldva. Kirándulást már írtam, más eset nem jut eszembe. 15 hónaposnál az ebédet megoldani már nem túl nehéz, hiszen szinte mindent ehet. A fiam egyébként 11 hónapos kora óta nem eszi meg a bébiételt, így ez nálunk kizárva.
2013. okt. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van nálunk bébiétel,babakeksz,banán ilyesmik.
2013. okt. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen már nem csináltam nagy ügyet a dologból, ha útközben vagyunk, vagy kirándulunk, akkor vagy viszek neki üveges kaját, vagy étteremben eszünk, akkor abból eszik, vendégségben szintén a miénkből. Vagy péksütit veszünk viszünk, abból falatozik, aztán majd később kap főtt kaját max... Szóval azt eszi, amit mi...
2013. okt. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem köszi a válaszokat!
2013. okt. 1. 16:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Úgy mint ahogy fent írták, étterem, szendvics, gyümölcs, bébiétel, péksüti. Ha vendégségbe megyünk ott mindig van kaja.
2013. okt. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!