Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, leírnátok nekem,...

Anyukák, leírnátok nekem, hogy telik a napotok egy év körüli (11-13 hós) babátokkal?

Figyelt kérdés
Mennyit és mikor alszik, eszik, amikor ébren van miket játszotok vele, ilyesmi. Nagyon köszönöm!
2013. aug. 27. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Egész nap sz@rik és üvölt a kölök.
2013. aug. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
5en lesz 11honapos de szerintem ez a pár nap nem számít ezért leirom! ! Reggel 7-8kor ébred akkor pelus csere 1uveg tápszer akkor lustizik, feloltoztetem, 9kor reggeli muzlit eszik reggelire utána seta,bevásárlás, haza főzni közben enekelek neki vagy mondókákat mondok ha időm van akkor játszunk ujjacskakkal, csiklandozosat,"fogocskazunk" 4kezlab! Fel 12ebed delben alvás általában alszik 2ig ha felebredt akkor osszebujas, ,szeretgetes; simogatas, fel 3-3 kor gyümölcs meg ha kér akkor elmajszol fel zsemlét! Ezután mindig játszunk vmit 3masban tesoval délelőtt oviban van! 4kor séta, játszótér mikor mi! 6kor haza fel 7furdes ez időben érkezik meg apa is! Furdes után vacsora, 8ig apa játszik velük esti mese felolvasás, 1uveg tápszer es alvás! Ez persze hétvégén kicsit más mert apa is tud olyankor játszani velük igy több a játék de időben ugyanez a napi rend!
2013. aug. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

12 hós múlt a kisfiam.

Reggel 7 körül kel, tápszert reggelizik, aztán 8 körül eszik szilárdat, általában, azt amit én, szendvicsből, virsliből stb. adok Neki.

Utána általában boltba megyünk, sétálunk kint, vagy bent játszunk, 10 körül gyümit eszik és alszik kb. du. 1-ig.

Utána ebéd és játék, szórakozás, segít a háztartásban (általában csak szétpakolni :) ) Délután még legalább 1szer eszik, de van hogy 2 szer is! 5 és 7 között szinte minden nap kint játszunk, sétálunk, homokozunk.

7 és fél 8 között fürdés, és vacsi és alvás.

2013. aug. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

11 hónapos kisfiam van.

Reggel 8 körül kelünk,ilyenkor villámszopi,tisztába teszem,beteszem az ágyába,kapcsolok neki mesét,hogy ne unja magát,amíg megcsinálom a kávém. Ezután felöltözünk,elmegyünk boltba (20 perc),majd haza,itthon mosogatok,addig az etetőszékben ül,majd 9kor reggeli. Utána játszunk,ha jó idő van,akkor a kertben,ha nincs,akkor a házban. Most épp a formákat tanuljuk,a kör alakot és a háromszöget már a helyére teszi. 10 óra körül alvás,alszik 12ig. Ébredés után ebéd,ma pl.krumpli főzeléket evett (életében először) és nagy sikere volt :) ja,amíg alszik,addig én beteszek mosást,megcsinálom az ebédet. Ebéd után játszunk,egészen 3ig,akkor uzsonnázik. Ha végeztünk,megyünk sétálni,nagyon szeret nézelődni. Változó,hogy mennyi ideig maradunk kint,általában 1-másfél óra. Hazaérve még maradunk kicsit a kertben,ha jó idő van,akkor hagyom kotorni a fűben,ha nincs,akkor marad még a babakocsiban. Ilyenkor még alszik fél-1 órát,majd ébredés után játék,vacsora. Vacsi után fürdés,ez jó fél óra,mostanában imád a kádban lenni,2 hónapja még unta,hogy nem mehet,ahova akar,most már szereti :) kergetőzni szoktunk :D érthetőbben,ő mászva menekül,én pedig szintén mászva üldözöm,hatalmasakat kacag :) most kapott nemrég egy játékasztalt,ezt nagyon szereti,egyedül is elvan vele. Labdázni is szoktunk,gurítja. Kérem-köszönöm-tessék játékot,néha hamar elmegy a türeleme és faképnél hagy,néha szereti. Állatokat nézünk könyvekben,mondom a nevüket és hogy milyen hangot adnak ki. Elég sokra rá mutat már,ha kérdezem. Dobozba ki-be pakol,rendezget,stb. Kb ennyi :)

2013. aug. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Reggel 6körül kel.Fél7-7kor reggeli.Ha kell menni boltba,elmegyünk mikor párom dolgozni indul,fél8kor.Hazaérünk,ha álmos,akkor eszik még kicsit és alszik.Ha nem az,akkor játszik még és eszik,majd alszik.Általában 10től alszik,de változó meddig.Tegnap pl fél 11től aludt és fél3elött kelt.Utána már csak este ment aludni 8után.De van hogy 6kor felkel,de 8kor már alszik is,ilyenkor alszik du is még egyzser 1órát és 9körül megy este.Játszótérre nem járunk,mert még nem tud menni.Néha elmegyünk a városközpontba körbenézni,ügyeket intézni.Nem tudok játszani vele,mert nem érdekli semmi.Ha leülnék,elmegy máshová.Ágyon szoktunk birkózni,meg kapaszkodva feláll és elengedi magát aztán rámdöl.Eszik reggel 7körül,9-10körül,12-13körül,16körül és 20-21körül.Ezek változnak az alvástól függően.Jövőhéten lesz 11hós egyébként.
2013. aug. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!