Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves kislányomat sapka...

1 éves kislányomat sapka nélkül hozta haza a sitter a bölcsiből. Ugye nem lesz semmi baja?

Figyelt kérdés
2013. okt. 1. 20:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
remélhetőleg nem, de mondd meg neki hogy ilyenkor már kell a sapi.
2013. okt. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Volt is neki, beraktam a szekrénybe de nem találta. mérges vagyok nagyon.
2013. okt. 1. 20:36
 3/14 anonim ***** válasza:
Par nap alatt kiderul ugyis. Elhiszem h merges vagy de probalj meg lenyugodni mar vissza nem lehet forditani. Remelhetoleg nem lesz beteg.
2013. okt. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ma reggel az ovinál láttam egy anyukát az egy éves kislányával sapi nélkül, délután azért nem volt annyira hideg.

Egyébként ha beteg is lenne bármit össze szedhet a a bölcsiben is, nem biztos, hogy a sitter hibája lesz.

Én sem tudom ebben az időben, hogy mit és mennyit adjak rájuk, gondolom ezzel te is így vagy.

2013. okt. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát már én is elővettem a sapkámat, mert fáztam, egész délután sírt, éjjel se aludt mondjuk, meg a bölcsi is kikészíti. :( szaranya érzésem van.
2013. okt. 1. 20:44
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

a gyereket maximum egy réteggel kell melegebben öltöztetni, mint magunkat. főleg a mozgó gyereket. (a kocsiban tolt gyerek más, mert nem mozog)


Reggel még egy vékony (pamut) sapi elment, de délután tök meleg volt.

2013. okt. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nos, en Hollandiában elek, itt en meg életemben nem láttam egy gyereket se sapkában, max Piet sapiban Sinterklaas elott es nem jellemző, hogy betegek lennének,...
2013. okt. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Remélem :(
2013. okt. 1. 20:48
 9/14 e-ditta ***** válasza:
50%
Ilyenkor még teljesen fölösleges sapka a gyerekre, ezzel csak megakadályozod, hogy tudjon reagálni a kplönbözö hömérsékletre, és edzetlen, elpuhult lesz.
2013. okt. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Angliában élünk, már egy hónapja elég szeles, hideg idő van. A gyerekek pedig sapka nélkül, amin eleinte én is csodálkoztam. De ma már nem lepődök meg, ha egy pár hetes babát sapka nélkül látok. A lényeg, hogy szerintem otthon sokkal jobban óvjuk a gyerekeinket, mint itt, mégsem többször betegek az itteniek.
2013. okt. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!