Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Mi történhetett,...

Anyukák! Mi történhetett, hogy az eddig jó étvágyú babám jó pár napja nem akar enni?

Figyelt kérdés
Anyarejes de szívesen evett mást is. Most egy hete kb szinte alig eszik valamit. Cicizni se nagyon akar.

2013. okt. 2. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?
2013. okt. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
9hónapos.
2013. okt. 2. 19:00
 3/6 anonim ***** válasza:

A cicitől már nem lakik jól. De nem írod, hogy mi az a más, amit eddig megevett? Lehet, hogy megunta, egyhangú volt az étel, unja a húst, vagy a tésztát, vagy a főzeléket?

De az is lehet, hogy jön a foga, vagy beteg lesz.

2013. okt. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen tudom,hogy nem lakik jól. Evett húst csirek pulyka marha. Zöldségeket gyümölcsöket,túrót,natúr joghurtot,durumtésztát. Ami a kedvence volt most azt sem eszi. Pár kanál és ennyi.
2013. okt. 2. 19:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a fogzásra tippelek. Bár az én kisfiam is szinte egyik napról a másikra lett rosszabb evő, de ő már idősebb, és egyébként nála közrejátszott egy betegség is. Szóval akár a torka is fájhat.
2013. okt. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az én 8 hósommal is múlt héten ugyanez volt..szájpenész lett a vége!

De amúgy lehet fogzás vagy betegség kezdete!

2013. okt. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!